Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Czaje się na zakup kamizelki taktycznej KP-9 wraz z oporządzeniem u Miwo Lubliniec:

-> Kamizelka KP-9 <-

 

Mam pare pytań do osób, które miały styczność z wyrobami z Lublińca:

 

1) Jak sprawdza się zapięcie na zamek błyskawiczny, w porównaniu z klamrami?

2) Czy do munduru w maskowaniu marpat bardziej pasuje poliester Khaki, czy cordura zielona? Nie wiem który materiał wybrać - bardziej preferowałbym cordure, ale obawiam się ten zielony kolor będzie zbyt mocny i wyrazisty.

 

Z góry dzięki za sugestie.

Edited by Skib
Link to post
Share on other sites

Nie bierz z Lublińca, weź z Praszki. Albo od którejś z forumowych szwaczek. Lubliniec ma o wiele gorszą jakość, jak też obsługa klienta stoi na bardzo ubogim poziomie.

Jak coś to bierz te na klamry, klamre możesz wymienić od biedy w polu, zamek błyskawiczny nie.

Link to post
Share on other sites

Oj poruszasz niebezpieczny temat 8)

 

Ad1. klamry są lepsze, zamek może sie zaciąć. W razie jakiegokolwiek uszkodzenia klamry jest też łatwiej wymienić.

Ad2. Cordura jest wytrzymalsza niż poliester, Praszka ma fajną olivke, a na kamizelke i tak dajesz ładownice, albo malujesz krylonem.

 

EDIT: ANR mnie wyprzedził:)

Edited by shellshock
Link to post
Share on other sites

1) Zakładałem, że nowy sprzęt szybko sie nie popsuje . No ale wiadomo jak to z zamkami błyskawicznymi bywa - najlepszym sie zdarza :mrgreen:

Do tego klamry dają na logike większą możliwość regulacji. Mysle, że szatański pomysł na zamek błyskawiczny został pogrzebany :P

 

2) Ładownice chciałem zakupić od razu z kamizelką, tak więc zapewne wezme z tego samego materiału co kamizelkę. Tylko pytanie czy bardziej pasuje do marpatu Praszkowy ovlie czy army green, czy też Lublińcowy Khaki/zielony? Nie miałem okazji widzieć tych materiałów na żywo, dlatego prosiłbym o poradę.

 

Apropo Miwo Praszka - na głownej stronie widnieje czerwony komunikat, że najbliższym terminem realizacji zamówień jest koniec maja. Dotyczy to zamówień idywidualnych?

Jeśli jakość faktycznie jest lepsza to moge sobie poczekać 8-)

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem, oba miwo maja teraz dosc dlugi okres oczekiwania na zamowienia indywidualne. Jezeli natomiast idzie o wybor, jesli koniecznie chcesz cos z miwo, to bierz Praszke (napisz do goryla, moze wysle ci zdjecie porownawcze kolorow - kawalki materialow jeden na drugim). Ewentualnie mozesz zamowic w jednej z polskich firm oporzadzenie w CB, ktore do Mapeta bedzie najlepiej pasowac

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...