Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

shellshock

Użytkownik
 • Content Count

  195
 • Joined

 • Last visited

 1. Z tą różnicą że są to ludzie, którzy często mogą być po róznych kontuzjach: złamaniach obojczyka, zwichnięciach barku itp., więc noszą tak a nie inaczej. Nie dorabiaj teorii do zdjęć.
 2. To temat o produktach wojskowych produkowanych z myślą o wojsku. Z tego wynika że równie dobrze można nałożyć kamizelke tylem na przód, worek na odzysk na głowe, a pas na szyje, bo to airsoft. Nie trzeba jechać na wojne żeby mieć z głową poskładany czy użytkowany sprzęt. Litości. 3 spięte magazynki przenoszone w oporzadzeniu zwiększają obrys Twojej sylwetki, utrudniają czołganie się, przemieszczanie w wąskich korytarzach czy przejściach. Jeżeli chcesz mieć duży zapas kompozytu podpietego pod broń to kup sobie broń wsparcia. Teraz rozumiem reakcje i uśmieszki wojskowych podczas szkoleń język
 3. Dociąż magazynki tak żeby 1 ważył tyle samo co prawdziwy, wtedy opiszesz swoje wrażenia i sensowność takiego rozwiązania, nie wspominając że przybędzie Ci w obwodzie.
 4. Po prawie rocznej nieobecności na forum, stwierdzam że nic sie nie zmieniło, przynajmniej w temacie Miwo ML. Jest p. Renata jest impreza. Pani Renato obiecuje że pierwszą rzeczą jaką zrobie po już ostatecznym ukończeniu studiów i powrocie z USA to złoże u państwa aplikacje na posade PRowca, bo zaczyna się to robić poprostu żałosne.
 5. Jednak ja bym się 2 razy zastanowił czy chce kupować szpej tego producenta.
 6. Jeżeli masz na myśli używanie takiego konfigu: 1 linia pas + szelki, 2 linia - PC, to szelki jacko i pas rats są chybionym pomysłem. Jeżeli już to płaskie szelki ucieczkowe i pas nawet zwykły taktyczny, szersze będa niewygodne.
 7. No faktycznie słuchaj zrobili go na szaro i wydymali bez masła. Kolega zamówił apteczke, dostał starego kapcia ze śmietnika. Praszka go osuzkała. Nie będe tutaj rozprawiać nad odcieniami, czegoś czego nie widzialem na żywo, bo polemika patrząc jedynie w monitor jest bez sensu. A teraz pomyśl logicznie, czy każda firma będzie zawsze robić zdjęcia poglądowe produktów uszytych z innej partii materiału? I czy nie wiążą się z tym dodatkowe koszta, które ostatecznie przełożą sie na wyższą cene towaru? (bo ktoś te kilka dodatkowy kieszeni musi uszyć, zrobić zdjęcia i wrzucić na strone). Nikt nie będz
 8. Stwarzasz problem którego nie ma, poprostu używaj - bród, syf, kurz zrobią swoje. To tylko 1 kieszeń o małej powierzchni, kilka jaśniejszych plamek, które na nic nie mają wpływu. W czym problem ?
 9. A nie prościej poprostu zamówić u Ktula panel piersiowy z zamkiem ? Mam identycznych rozmiarów uszyty przez Qbona, przez całą dlugość jest poprowadzony zamek, wśrodku wszyte gumy na różne pierdoły. Po co wyważać otwarte drzwi ?
 10. W papiery Ci nie zaglądałem więc nie wiem. Może miałeś szczęście, albo zwyczajnie ja pecha i osoba po drugiej stronie telefonu miała zły dzień -nie wnikam.
 11. Z tego co pamiętam jak poprosiłem kilka lat temu o jakieś przeróbki to: 1. za pierwszym razem odpowiedziano mi: "ale komandosi tak używają i jest im dobrze" 2. za drugim to co w 1 + zostałem wyśmiany. Wcześniej PR Lublińca mocno kulał, jak jest teraz nie wiem bo od tamtej pory zamawiam gdzie indziej.
 12. Kuba Bosski z Częstochowy. Allegro albo u niego w sklepie FORT
 13. Polecam poczciwa CMVS ---->TU<----, czyli modułowa LBV, a kamuflarz będzie taki w jakim dobierzesz sobie ładownice. Ten woodland na szelkach wcale nie jest mocno widoczny, i nieźle sie komponuje z wz93. Używam takiej od roku i sobie chwale. Za połowe ceny z MIWO masz modułowy kontrakt od Wuja Sama. Za reszte dokupisz wiecej kieszeni niż uniesiesz. W sprawie ładownic polecam PS Tactical, solidne wykonanie i rozsądne ceny.
 14. Szoruj na karchera i myjką pod dużym ciśnieniem wypluczesz, ale jaki to będzie miało efekt na reszte buta to trudno mi powiedzieć. Na mokre, ale ciepłe lato stare Jungle boots wymiatają. Swoje cioram już 8 lat, a same buty są jeszcze na vibramie z lat 60tych.
 15. A ja Ci drogi kolego Wikingu właśnie polece kolege Kthulla, ma marpata i uszyje Ci to chcesz za rozsądną kase.
×
×
 • Create New...