Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Zakupiłem replikę AK-47S taką jak pod tym linkiem:http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product_info.php?cPath=51_53&products_id=492

 

Różni się ona tym, że ma składaną kolbę. Karabin zakupiłem na allegro, używany.

Rozwalony był mechanizm od kolby. :wink: Nie wie może ktoś, gdzie można kupić nowy w celu zamiany? :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Kolego Valdemar, zanim cokolwiek zalinkujesz to może najpierw sprawdź. To co podałeś to kolby do AK74 i do AK74M a kolega ma AKS47, czyli kompletnie coś innego.

 

MarYanOooo, kup sobie kolbę Real Sworda, fakt, droga ale podobno pancerna, info od gościa który zanim kupił RS'a połamał 3 Cymowe kolby. A RS trzyma mu bardzo dobrze więc warto wydać te sto kilkadziesiąt złotych.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

mialem ten sam problem z kolba, mianowicie uszkodzil mi sie mechanizm od zwalnianai kolby, musze isc do slusarza zeby zrobil mi taki sam jak zlamany, a dotej pory z kolby skladanej zrobilem sobie tymczasowa kolbe stala w prosty sposob. Ustawilem kolbe w pozycji rozlozonej a nastepnie w miesce mechanizmu zwalniajacego kolbe wlalem roztopiona cyne, po zastygnieciu trzyma mocno i trzyma sie juz miesiac.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie taka inwestycja by się nie opłaciła. Po 1, nie wiadomo jak to wykonane i czy nie trzasnęłoby tak samo jak Cyma, po 2 ten korpus jest przeznaczony do replik w standardzie VFC/Boyi, czyli choćbyś matkę na bazarze sprzedał to do CM028 (i wszelkich kałaszy w standardzie TM) nie przypasujesz, kompletnie inne konstrukcje nie mające niemalże części wspólnych.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...