Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kulki biodegradowalne


Recommended Posts

Witam.

Używam od jakiegoś czasu kulek biodegradalnych G&G, do jednego karabinu biorę te (0,25g) do drugiego używam tych (0,20g).

Dotychczas sprawowały się dobrze, latały super, nie rozpadały się nie blokowały, mam je od ok 4 miesięcy dobrze zamknięte nie otwieram jak nie muszę.

 

Wymieniłem w jednym karabinie lufę (teraz mam 6,04 Element) i na ostatniej strzelance po wystrzelaniu ok 300 kulek zacięły mi się w lufie. Kulki w opisie mają że są precyzyjne (5,95mm -0,01mm).

 

Przyjrzałem się dziś kulkom.. i widzę że niektóre 0,20g mają takie przebarwienia dzielące je na 2 albo 4 części, a kulki 0,25g są w kropki (jak piłki golfowe, ale trudno mi powiedzieć czy są chropowate czy gładkie, na pewno są mniej gładkie od 0,25g TM :D )

 

Ma ktoś doświadczenie z tymi/inymi biodegradowalnymi? Czy kulki zużyły się przez czas (nabrały wilgoci) czy od początku nie nadawały się do luf precyzyjnych?

 

 

 

p.s.

Dużo osób mówi 'biodegradalne', inni 'biodegradacyjne', ale na tym forum znalazłem że należy pisać tak jak napisałem ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...