Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka taktyczna modularna - woodland[A.C.M.]


Recommended Posts

Heh, też się spodziewałem całkiem innego produktu po przeczytaniu tytułu tematu :)

Sama kamizelka może i jakimś cudem wytrzyma rok jak nie będziesz jej zbyt intensywnie używał (chociaż i tak jest to wątpliwa sprawa) ale klamry to napewno będą popękane po pierwszym wyjściu w teren. Nie warto wyrzucać pieniędzy.

 

edit: literówka

Edited by shd1984
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ja osobiście nie polecałbym tej kamizelki - lepiej dozbiwraj do CIRASA, jeśli tak go chcesz - będziesz miał te 100 PLN szybciej.

 

 

Nie rozumiem Twoja posta. Będziesz miał te 100 pln szybciej?:P Na razie wszystko mam wyliczone co do grosza i nie mogę sobie pozwolić na droższą kamę ;) Może coś polecicie do 150 zł? :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Nie da się już edytować. A możecie mi polecić coś do 150 zł ze specshopu gdybym nie kupił tamtej z allegro kamizelki. Ja konto na allegro założyłem jakieś 3h temu i nie jestem obeznany xD Miałem 2 lata temu, ale to kupa czasu i ani maila ani hasła nie pamiętam. Proszę o rady na wszelki wypadek ze specshopu ;) Bo tam już kupuję gogle i kask więc kamę też wolałbym tam. Pozdrawiam ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...