Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bycie snajperem


Recommended Posts

Czesc wszystkim, odrazu mowie ze jestem nowy w tym, jakby to niektorzy nazwali "sporcie". Przeczytalem juz dosyc sporo tematow i wiekszosc z was uwaza ze nie ma snajpera bez porzadnej repliki. Mam podobne zdanie bo wkoncu co to za snajper bez tej przewagi kilku lub kilkunastu metrow?. A wiec to wkoncu chodzi o super replika za kilka tysi czy jednak o przewage? Co jak wszyscy maja bron z nizszej polki (mam na mysli 150zl maks)? czy wtedy bron "wyborowa z zasiegiem 40 metrow sie oplaca czy jednak lepiej zainwestowac w np replike mp5? Pytam sie gdyz z kumplami chcielismy zaczac przygode z ASG. Na sam poczatek chcialem kupic bron wyborowa ze strony tanie militaria, raczej bronia snajperska nie jest ale ma przewage znaczna w zasiega od innych na tej stronie. A wiec pytanie, czy jest sens?

 

ps. z gory dziekuje z odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Oprócz przewagi w celności i zasięgu, replika snajperska, ale też każda inna, powinna być niezawodna i dobrze wykonana. Niestety, fakt że wszyscy będą mieli repliki-syfy, nie zmieni faktu, że Ty też będziesz miał replikę-syf.

 

Zdecydowanie odradzam takie rozwiązanie.

Link to post
Share on other sites

Nie będę odstawał od reszty i odradzę Ci kupować czegokolwiek w tym sklepie. W dziale dla zielonych pada często pełno pytań o repliki z których już można strzelać za w sumie niewielkie pieniądze. Poczytaj przyklejone tematy, zobacz co ludzie polecają i po sprawie...

Link to post
Share on other sites

aha, shotgun, no jak zasieg podobny. A jaka celnosc ma taki shotgun tez podobna? :D Side przeczytalem wszystko i tez tam stworzylem temat, dzieki wszystkim :D. Aha i gdzie to m14 moge znalesc? chcialem zobaczyc jak to to wyglada:PP

Edited by Gloran
Link to post
Share on other sites
chcialem zobaczyc jak to to wyglada:PP

Nie chcę się kłócić, ale nie chcę wyjść na kolesie, który nie umie czytać ze zrozumieniem. A dlaczego nie AUG np. Classic Army?

Jest dużo firm produkujących AUG'i, jeden chwali JG, a inny Classic Army, ale o gustach się nie dyskutuje...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...