Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka lufa do M16


Recommended Posts

Mam m16 G&P, jaka lufa była by najlepsza (cena nie gra roli)? Narazie myślałem o prometheusi'e i KM Head. Kulki kupuje raczej średniej/słabej jakości i nie chce robić z tego karabinku snajperki ale raczej broń wsparcia. I czy różnica w skupieniu lufy o długości 509mm i 590mm będzie duża?

Link to post
Share on other sites

"Kulki kupuje raczej średniej/słabej jakości" to dyskwalifikuje kupowanie lufy precyzyjnej. I sama lufka snajperki Ci nie zrobi. Nie ma cudów.

 

W ogóle nie baw się w 590. Firmy które wybrałeś są najlepsze, ale w ogole nie widzę sensu kupowania takiej precki do słabych kulek - szansa że zniszczysz karabin bardzo duża.

Link to post
Share on other sites

polecę KM Head'a a co do kulek dobrych do precki to bierz guardery.

 

jezeli to ma dziaąłć jako wsparcie to po co dawac precke jezeli masz wywalać astronomiczne ilosci kulek ? wsparcie ma dac zaporę ogniową a nie celujesz w jądra komara.

Link to post
Share on other sites
Jakieś gówna mi tu pokazujesz. I wcale nie ma różnicy między tym a repliką G&P ... wcale...

 

gdybym chcial ci gowna wciskac , to widzial bys mnie codziennie o 19:30 na szklanym ekranie wyglaszajacego oredzie do narodu. Sam nie wiesz czego chcesz, sam sie gubisz we wlasnych slowach i dogmatach. Uwazam ten temat za zakonczony...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A wtrące się do zdania "jak narazie to kupowałem Goldenball'e (te z asgshop.pl)", szukałem tu o nich info i z tego co widzę to nie są takie złe. No chyba że się mylę. W piątek będę mieć M16 G&P z lufą Madbull 6.03mm (509mm) stykną? Czy może lepiej szukać czegoś lepszego (jak najtaniej :/)

Link to post
Share on other sites

Ja bym polecił preckę systemy jednak, wbrew temu co można tu i ówdzie przeczytać, te precki łykają każde kulki (mam taka 455mm i strzelałem już chyba ze wszystkiego, nigdy nic się nie zacięło). Jak rozumiem snajpera ma to nie być, więc taka lufa powinna być zadowalająca. Jeśli czyścić ją regularnie i dbać, to naprawdę daję świetną celność i można strzelać nawet jajowatymi kulkami Gunfire, bez obaw o karabin.

 

Mimo wszystko poleciłbym jednak jakieś dobre kulki, bo o ile każde przejdą przez lufę, o tyle nie każde dolecą gdzie trzeba.

 

Ogólnie polecam: Madbulle, ICSy, Blastery, Extremy i jak nie masz kasy to PJ ;)

Link to post
Share on other sites

No i? Bo nie rozumiem do czego pijesz? Chodzi ci o to, że się zacinają, czy że rysują i niszczą lufę, czy że pęka od nich gearbox? Bo żadnego z powyższych przypadków nie udało mi się zaobserwować.

 

Może to i są gówniane kulki, nie lecą super, ale są tanie i trzymają cały czas ten sam standard, przechodzą przez lufę i nie ma w nich śmieci, czego np nie można powiedzieć choćby tylko o Madbullach, gdzie już 2 razy zdarzyło mi się wydłubywać z magazynka idealnie oszlifowaną połówkę kulki. Ze wszystkich shit-kulek PJ to jedyne, które można pchać przez precki Systemy i spać spokojnie.

Edited by mmaruda
Link to post
Share on other sites

Hej!

 

Mam podobne pytanie.

 

Mam w m16 G&P lufe [420fps] systemy i chcę ją teraz (ok7 dni.) zamienić na promyka lub KM Head'a

 

1. KM Head czy promyk?

2. Kulki Bioval czy G&G?

3. 0,25 czy inne?

 

Z góry dzięki za odp. :-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...