Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, posiadam CM 031b właśnie dziś odbyła się pierwsza strzelanka, szlag trafił bezpiecznik :evil: . Nie wiem za bardzo co zrobić z tym faktem gdyż w gwarancji pisze żeby nie wymieniać samodzielnie bezpiecznika bo gwarancja przepadnie. na moje oko niema tam żadnych plomb ani lutowania, więc czemu by nie wymienić samodzielnie. Pytanie jaki bezpiecznik by pasował (bateria 8,4V 1200 mAh), z tego co się orientuje to chyba 10V./?

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Kolega boi się wymienić bezpiecznika bo straci gwarancje a ty mu każesz wstawić mosfet i co kur(d)a jeszcze co? Weź ogarnij się chłopie i przestań napieprzać posty bo twoja wiarygodność w wielu tematach jest podważana.

 

Kolego Gooliat, przyczyn może być wiele dlaczego dystrybutor nie pozwala na wymianę bezpiecznika, jednak można to sprytnie obejść, wystarczy kupić dokładnie taki sam bezpiecznik w pierwszym lepszym sklepie elektronicznym i masz problem z głowy. Jeżeli problem będzie dalej występował, zadzwoń do dystrybutora czyli sklepu w którym kupiłeś replikę i zapytaj co dalej robić.

Powiedz jeszcze jaką masz replikę? Może być to wina styków wtyczki akumulatora bądź styków wtyczek które są w niektórych modelach montowane gdzieś w połowie długości przewodów.

Link to post
Share on other sites

Weź ogarnij się chłopie i przestań napieprzać posty bo twoja wiarygodność w wielu tematach jest podważana.

Poluzuj gdzie Cię ciśnie, Panie niepodważalny, a takimi tekstami idź ciśnij przedszkolakom, mnie one rybka ...

 

Witam, posiadam CM 031b

Powiedz jeszcze jaką masz replikę?

Czytanie jak widać stoi na wysokim poziomie :wink:

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Czasami się czyta się zapomina i nie ciśnie mnie nigdzie. A mój poziom to i tak dla Ciebie za wysoko wiec nie pyszcz dziecko.

Jak czytam te banialuki to wybacz ale muszę Ci coś odpisać bo aż oczy pieką, z resztą, nie tylko mnie.

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

To zobacz co napisałem w pierwszym swoim poście w tym temacie bo jak widać nadal czytania nie poćwiczyłeś :wink:

 

Wyjmij bezpiecznik i zobacz jakie ma oznaczenia, kup taki sam.

 

A z zaczepkami typu "nie pyszcz dziecko" to już Ci napisałem gdzie możesz pójść. A jak Cię tak oczka pieką to sobie kropelki kup :roll: Jeśli masz jeszcze jakieś ciekawe wątpliwości, zapraszam na PW.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Zapraszam na http://www.uwagi.pl

Tak piecze mnie w oczy twoja obecność i te herezje które wypisujesz na innych działach, wejdź na forum dla zielonych i tam się panosz jako wszechwiedzący bo tutaj z tego co widzę piszesz to co się naczytałeś na forum a jak sam po sobie widzisz, nie każdy kto tutaj pisze ma rację.

Koniec w ogóle tematu, proszę moda o wywalenie tych postów bo tylko parzą w oczy nowicjuszy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...