Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

....::::: WYJAZD NA MAZURY ochrona obozu ::::.....


Recommended Posts

KRAKOWSKA GRUPA ASG ''KLON'' WSPÓLNIE Z WSPÓLNOTĄ AKADEMICKĄ JEZUITÓW "WAJ'' W DNIACH 7-19 LIPCA ORGANIZUJE WYJAZD NA MAZURY W CHARAKTERZE OCHRONY OBOZU JEZUICKICH DNI MŁODZIEŻY DO MIEJSCOWOŚCI ŚW.LIPKA NIEDALEKO KĘTRZYNA. POSZUKUJEMY OSÓB KTÓRE SĄ ZAINTERESOWANE TEGO TYPU WYJAZDEM. PRACA POLEGA NA PILNOWANIU PORZĄDKU DOOKOŁA OBOZU, IDENTYFIKACJA OSÓB WCHODZĄCYCH NA OBÓZ PRZEZ CAŁODOBOWE WARTY W DWÓCH MIEJSCACH.ZA PRACE DOSTAJEMY WYNAGRODZENIE W CHARAKTERZE PREZENTU.(WIĘCEJ INFORMACJI U MNIE) W ZESZŁYM ROKU OBÓZ ZGROMADZIŁ 650 OSÓB (W TYM OK 500 DZIEWCZYN) W WIEKU 18 - 25 LAT. JEZUICI ZAPEWNIAJĄ 3 GORĄCE POSIŁKI DZIENNIE, WARTY ODBYWAŁY BY SIĘ PO MAX 8 GODZIN NA DOBĘ (2x4 GODZ) WIĘC JEST DUŻO CZASU DLA SIEBIE. ZAKWATEROWANIE NA POLU NAMIOTOWYM, CAŁA IMPREZA DLA MŁODZIEŻY JEST 10 - 18 LIPCA.

WARUNKI:

WIEK MINIMUM 18 LAT, DUŻO CHĘCI I WYTRWAŁOŚCI.

Więcej informacji u mnie

KONTAKT:

yogas@poczta.wp.pl

gg 5167914

kom. 695406663

 

informacje o JDM na stronie: http://www.jezuici.pl/jdm/

Link to post
Share on other sites
  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chociaz z drugiej strony rzecz biorac, odleglosc nie gra tu najwazniejszej roli... Cos mi sie zdaje, ze pojade... I wezme kogos ze soba :)

 

Tylko pytanko: oczywiscie osoby jadace tam, biora ze soba swoj sprzet? W koncu te warty musza jakos wygladac :D

Link to post
Share on other sites

Oj... widze, ze wiekszosc osob zwrocila uwage na te 500 samotnych i czekajacych na opieke dziewczat :twisted: .

 

Mnie tam zachecila perspektywa trzech posilkow dziennie :P.

 

Chetnie pojade, jak tylko otrzymam odpowiedz od autora watku.

 

Ronin

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...