Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker "Zona Nysa"


Recommended Posts

Dzięki wszystkim za udaną imprezę ekipa z Buska serdecznie pozdrawia ;] Mamy nadzieję pojawić się następnym razem.

 

PS: Jeśli ktoś ma zdjęcia z manewrów proszę o kontakt, zwłaszcza jeśli na nich jestem ;P

Link to post
Share on other sites
  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mamy magazynek M4 hi-cap, metalowy z napisem ARMY na spodzie. Pozyczony prawdopodobnie od Fox'ow dla naszego kaemisty.

Pozyczony sig trafil w rece Siwego i mam nadzieje, ze dotarl do rak wlasciciela (rowniez z Fox'ow).

 

Prosilbym o kontakt wlascicieli gg 4748926

Link to post
Share on other sites

No dobra to jak dla mnie impreza była pełen wypas. Nie mam żadnych „ale” poza dwoma:

1. Stanowczo za krótko ;)

2. Może termin wybrać z bardziej ciepłymi nocami :D

Jeszcze raz wielkie dzięki Panowie.

 

Podpisuję się pod słowami Janosza :) Szczególnie co do cieplejszych nocy, chociaż źle nie było :wink:

Link to post
Share on other sites

Rowniez chcialbym podziekowac wszystkim za bardzo dobra zabawe. Co prawda malo nachodzilem sie z kimkolwiek w grupie, jednak nie ukrywam, ze chodzenie samotnie jeszcze bardziej wzmagalo mi klimat stalkerowski (zwlaszcza jedzenie obiadku w terenie z giwera caly czas przy sobie). Powiem tak, klimat i ludzie obecni bardzo dopisali, anomalie bardzo dobrze wymyslone, artefaktow troszke malo bylo, ale i tak byly ciekawe (zwlaszcza "cycki pijawki" :P). Z punktu organizacyjnego wszystko gralo jak najlepiej. Troszke przeszkadzalo mi male wczucie niektorych osob (niestety ale niektorzy wyraznie przyjechali na strzelanke, nie larpa, przez co wiem ze ktos wyjechal, bo padla mu bateria - ja powiem szczerze nie strzelilem ani razu i mi to najbardziej pasowalo), ale inni bardzo to zrekompensowali. Nastepnym razem przydaloby sie troszke mutantow i mimo wszystko mozna zaczac troszke pozniej, ale jednoczesnie przeciagnac gre na noc bardziej, zwlaszcza ze marsz do Spelniacza Zyczen i przeszukiwanie tuneli w forcie (z tego co wiem, bylem pierszym z ochrona psioniczna i momentami myslalem, ze zrzut zrobie jak szedlem w ciemnosci i slyszalem z oddali tylko kroki - wyobraznia robi swoje) zrobily naprawde dobra robote jezeli chodzi o wczucie sie w gre.

 

Na koniec tylko firmowo wspomne, ze bardzo ciesze sie, ze firma PS Tactical Gear mogla byc jednym ze sponsorow nagrod i niewatpliwie w przypadku kolejnej imprezy rowniez cos zostanie przekazane na nagrody.

 

Zdjecia ktore mam (m.in. Spelniacz Zyczen) przesle na dniach

Link to post
Share on other sites

AAAaaa.! Niech to szlag, w galerii wyświetliły się wszystkie zdjęcia.. poza jednym.. zgodnie z kolejnością, to akurat jedno jedyne, na którym się znalazłem w pełnej okazałości xD Możnaby je jakoś uzyskać.? (konkretnie powinien tam być koleś w ciemnym stroju, z AKSU, wychodzący z baru)

 

A za to zdjęcie na fotelu.. zabiję.!! xD

Link to post
Share on other sites

Zdjęcia są świetne, szkoda że jedyne w miare porządne ze mną to z lechem w ręce z niewyspaną twarzą :P

 

No to trzeba się szykować na stalkera wiosennego.

 

Gdzieś tu ktoś rzucił stwierdzenie o jego organizacji na śląsku. Jeśli faktycznie są takie zamiary to proszę o pw do ewentualnych organizatorów bo mam kilka spraw.

Link to post
Share on other sites

W imieniu teamu Francotiradores dziękuję za zaproszenie i możliwość udziału w imprezie.

Efekt pracy organizatorów, pod wieloma względami przerósł oczekiwania, a mała liczba uczestników, wbrew obawom, podniosła rangę imprezy, czyniąc ją elitarną :D

Powstały w ten sposób natłok questów w połączeniu z rozległym i wymagającym terenem sprawił, że człowiek czuł się mały i bezradny wobec ogromu Zony. Za to wszystko jeszcze raz dziękuję organizatorom i uczestnikom (zwłaszcza tym, którzy nie przyjechali :-F )

 

Zastrzeżenie mam właściwie jedno - ktoś był na tyle bezczelny, że ok. 23:00 oszukał nas mówiąc, że "to już koniec" :P

 

Na dokładkę fotka ode mnie:

http://img401.imageshack.us/img401/7306/s7302041csmall.jpg

Link to post
Share on other sites

zwłaszcza tym, którzy nie przyjechali :-F

 

Dobre :) Mamy nadzieję, że mimo wszystko na kolejnej edycji w Nysie stawi się nieco więcej ludzi, a klimat będzie co najmniej tak wciągający, jak teraz. 100-150 osób to byłaby maksymalna liczba graczy, jak na ten teren. Czas gry również byłby dłuższy.

 

Odnośnie mechaniki mam pytanie: czy ktoś w ogóle zginął w anomalii, czy może szło wam z nimi w miarę gładko?

Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki za zorganizowanie imprezy. Było naprawdę zajebiaszczo. Wszędzie dało się wyczuć klimat zony. Mechanika w połączeniu z ilością osób oraz sposobem w jaki się zachowywali naprawdę zrobiła wrażenie, nie wspominając o terenie. Jedyne co mi się nie podobało to że przyjechałem dopiero pierwszy raz :P Było naprawdę fajnie ale może za krótko. W każdym razie za rok Szperacze pojawią się na pewno.

 

Mam też pytanko do organizatorów czy nie chcieli byście ze względu na lekko postapokaliptyczny klimat zamieścić banera na naszej stronie http://shperacze.radzu.info/

Link to post
Share on other sites
Gdzieś tu ktoś rzucił stwierdzenie o jego organizacji na śląsku. Jeśli faktycznie są takie zamiary to proszę o pw do ewentualnych organizatorów bo mam kilka spraw.

 

jest rozkminka nad 3 edycja w wykonaniu nTk'ow na slasku a moze bedzie lepiej gdy nazwe to kontynuacja 2 ;) , gdzies na wiosne ale to sie jeszcze okaze .

jesli sa jakies propozycje ,pisac smialo na meila grupowego,gg etc ;)

 

pozdrawiam

 

ps. fotki niezle niezle :)

Edited by Jendker1
Link to post
Share on other sites
Odnośnie mechaniki mam pytanie: czy ktoś w ogóle zginął w anomalii, czy może szło wam z nimi w miarę gładko?

 

Wlazłem w anomalie 3 razy i zawsze starczyło Anty-X. Jednak jak się cały czas robiło anomalie i dało wszystkie tablety komuś kto idzie na szpicy to nie jest źle.

 

Fisz umarł raz w anomalii przeze mnie bo gadałem z nim przez telefon :)

Po za tym problemów nie ma :P

 

@Jendker wysłałem PW

Edited by szympekmajster
Link to post
Share on other sites

Fisz umarł raz w anomalii przeze mnie bo gadałem z nim przez telefon :)

Po za tym problemów nie ma :P

 

Ech.. bywa :D Tak czy siak, anomalie naprawdę dodawały 'smaczku' grze :P Na pewno wzmagały czujność, szczególnie gdy pozbawiłem się wszystkich Anty-X, i dreptałem po Zonie 'na czuja' :P

Link to post
Share on other sites

Dziękuje orgom za przygotowanie wzorowej imprezy :) Ja spełniłem swoje oczekiwania i dobrze się ubawiłem, choćby w nocy czołgając się do wojska wąchając ich zapachy :-F no i takie tam ;) Impreza jak najbardziej pozytywna. Nawet pogoda w nocy dopisała bo było cieplutko:)

 

P.S. Jak ktos już prędzej zauważył anomalie trzeba by przytwierdzić jakoś do ziemii albo kamieniem albo coś wbić bo wiatr je troszku roznosił:)

Link to post
Share on other sites

Z naszej ekipy w anomalii zginął bodajże ARS po przypadkowym w nią wdepnięciu :) Jeśli ktoś podróżował w ekipie to większych problemów z badaniem anomalii nie miał. Zbierał wszystkie pixy od załogi i szedł sprawdzać. Samotnikom na pewno było ciężej.

Link to post
Share on other sites

"ozłoć tego czarnego człowieka"

Piwo dla autora tej przesyłki :D

 

Myślałem, że ludzie pogubią się w zawiłości zasad gry, ale póki co nikt na to nie narzeka ;)

Szkoda, że było tak mało osób. Nie mieliśmy co robić w barze.

Z strony barmana dodam, że powinno być więcej rzeczy do sprzedaży, bo potem pieniądze zarabia się bez celu, bo i tak nie ma ich na co wydać. Jak za komuny :P

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...