Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker "Zona Nysa"


Recommended Posts

A ja z koleji chciałe się zapytac jak wyglada sprawa umundurowania strony wojska.

 

Fajnie byłoby ujednolicić przynajmniej częściowo i ograniczyć umundurowanie do DPM oraz Flecktarn, ale nie będziemy tego robić. Jeśli ktoś nie ma ani DPM ani Flecka, może nosić na grzbiecie to, co ma.

 

Stan licznika osób zgłoszonych (po uwzględnieniu definitywnych rezygnacji) na dzień 18 września: 71, czyli idziemy powoli do przodu.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, ja znowu w sprawie dowodu osobistego;)

18 lat już jest, jednak nie wiem czy do 3.10 zdążę odebrać dowód(szanse są mniej więcej 50-50). W związku z tym mam pytanie: czy dowód osobisty jest konieczny, czy wystarczy inny dokument potwierdzający datę urodzenia(np. paszport)

Link to post
Share on other sites

Witam, ja znowu w sprawie dowodu osobistego;)

18 lat już jest, jednak nie wiem czy do 3.10 zdążę odebrać dowód(szanse są mniej więcej 50-50). W związku z tym mam pytanie: czy dowód osobisty jest konieczny, czy wystarczy inny dokument potwierdzający datę urodzenia(np. paszport)

 

Może być paszport.

Link to post
Share on other sites

Najnowsze informacje:

 

Mamy 53 uczestników gry. W związku z tym zdecydowaliśmy, że impreza się odbędzie.

 

Pomimo tak małej liczby zgłoszeń, powodowani prośbami osób, które chciałyby uczestniczyć nawet w kameralnej imprezie zdecydowaliśmy się pociągnąć temat dalej. Wiemy, że ci którzy pozostali w grze to najbardziej zapaleni miłośnicy takich klimatów, którym niska frekwencja nie przeszkadza.

 

Trzy istotne zmiany:

 

1) Zrezygnowaliśmy z wynajmu Fortu II, ponieważ wpłacone składki tego nie udźwigną. Przedimprezowe piątkowe ognisko, noclegi oraz bar stalkerów będą zorganizowane na terenie Fortu Prusy.

 

2) Jednocześnie z tego powodu obniżyliśmy składkę z 40 zł na 25 zł. Różnica 15 zł zostanie zwrócona Wam na miejscu.

 

3) Z parkingu na terenie poligonu rezygnujemy (zbyt odległy od Fortu Prusy). Bezpłatny parking miejski zlokalizowany w odległości ok. 200 metrów od Fortu Prusy znajduje się przy pobliskim cmentarzu i właśnie z niego skorzystamy:

 

http://www.tinyurl.pl/?naoi33Qt

 

Żeby nie narażać zbytnio mieszkańców Nysy na widok stalkerów prosimy o podjeżdżanie samochodami w okolice wieży ciśnień przy Forcie Prusy, wyładowanie sprzętu i odstawienie samochodu na wskazany parking.

 

 

Ponadto mamy miłą informację: dzięki uprzejmości Regdorna portal WMASG.pl objął patronat medialny nad imprezą. Liczymy, że pomoże to nieco zwiększyć frekwencję i przedłużamy rejestrację do 27 września (najbliższa niedziela).

 

W mechanice gry pojawi się kilka drobnych zmian - aktualizacja pliku z opisem mechaniki będzie dostępna po niedzieli o czym poinformuję na forum.

 

Zdecydowaliśmy się również "ulepszyć" leki przeciwpromienne, które będą symulowane nie przez pasek papieru z nadrukiem, ale prawdziwe tablety w eleganckich opakowaniach ;)

 

Przypominam, że dla najbardziej aktywnych graczy mamy też pulę upominków ufundowanych przez sklepy ASG oraz trochę gadżetów przygotowanych przez nas.

 

Do zobaczenia w Nysie na Forcie Prusy.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze bardzo ważna informacja dla osób, które w międzyczasie zrezygnowały z uczestnictwa i zdecydowały się na zwrot składki.

 

Z wiadomych względów musieliśmy się wstrzymać z paroma organizacyjnymi kwestiami do dzisiaj, dlatego mamy teraz więcej rzeczy do zrobienia w krótszym czasie i na nich przede wszystkim chcemy się skoncentrować, aby impreza wypaliła tak, jak sobie tego życzymy.

 

Przelew zwrotny Waszych pieniędzy zostanie dokonany przez Siwego dopiero w poniedziałek 28 września. Bardzo prosimy Was o odrobinę cierpliwości i wyrozumiałość, i przepraszamy za tę niedogodność.

 

Jednak jeśli ktoś kto już zrezygnował, zdecydowałby się wziąć udział w imprezie (np. powodowany nowymi informacjami m.in. o obniżeniu składki do 25 zł), to istnieje taka możliwość. Najpóźniej do 27 września. Kontakt mejlowy.

 

 

PS. W międzyczasie przyszły zgłoszenia od 4 osób, więc jest już 57 graczy.

Link to post
Share on other sites

Z przyjemnością informuję, że gra zyskała patronat WMASG :)

 

Dziękujemy za wsparcie. Liczymy na to, że impreza spodoba się uczestnikom na tyle, że nabierzemy motywacji, aby przygotować kolejną edycję STALKERa na wiosnę 2010.

 

PS. A przy okazji trochę inspiracji zza wschodniej granicy:

http://sdmobile.livejournal.com/19843.html

Edited by jw801
Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie na forum.

Interesuję się "Zoną Nysa" z pewnego powodu: jesteśmy w fazie projektowania kooperacyjnej gry planszowej w klimacie stalkerskim i chciałbym się dowiedzieć czy byłaby możliwość wykorzystania w niej materiałów (głównie fotografii) z imprezy?

Strona projektu: Piknik.

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie na forum.

Interesuję się "Zoną Nysa" z pewnego powodu: jesteśmy w fazie projektowania kooperacyjnej gry planszowej w klimacie stalkerskim i chciałbym się dowiedzieć czy byłaby możliwość wykorzystania w niej materiałów (głównie fotografii) z imprezy?

Strona projektu: Piknik.

 

 

Nie wiem czy to zależy od organizatorów ale myślę, że nie będzie problemy ze zdjęciami :D

Link to post
Share on other sites

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA!

 

Uzbierało się 67 osób.

 

Lista zgłoszonych uczestników jest dostępna pod tym linkiem:

 

http://stalker.nysa.pl/rejestracja.html#lista

 

 

Przy ksywach podano wysokość wpłaconej składki. Stan wpłat na 14 września, więc jeśli wpłaciłeś składkę, a nie ma podanej kwoty przy twojej ksywie, to nie ma powodu do niepokoju. Stan wpłat zostanie zaktualizowany w najbliższą środę. Kto nie wpłacił kasy do dzisiaj, ten zrobi to już w Nysie podczas wydawania identyfikatorów.

 

 

Lista tego, co powinno się ze sobą zabrać (oprócz repliki i ammo):

 

1) głowę razem z rozumem! - teren jest niebezpieczny, szczególnie jeąli chodzi o Fort Prusy (upadek z dużej wysokoci do suchej fosy może się skończyć tragicznie).

 

2) okulary ochronne, czerwona szmata i czerwone światło chemiczne do oznaczania się jako trup.

 

3) latarki + baterie na zapas.

 

4) karimata, śpiwór i ciepła odzież na noc - śpimy w murach fortu, ale nie liczcie nawet na jedną hotelową gwiazdkę,

 

5) coś przeciwdeszczowego na grzbiet,

 

6) zegarek, kompas i telefon komórkowy,

 

7) aparat fotograficzny (może przydać się przy niektórych zadaniach),

 

8) woda (do picia/mycia) i prowiant na całą imprezę,

 

9) identyfikator medyczny (imię, nazwisko, adres, grupa krwi, telefon do bliskich, przeciwskazania na leki),

 

10) kuchenki turystyczne i/lub przenośne grille + coś na i pod ruszt,

 

11) przybory do pisania i notes - przydadzą się m.in. do umieszczania ogłoszeń w barze typu: szukam / kupię / sprzedam / zamienię / potrzebuję towarzystwa ;)

 

 

Niedługo podam link do pliku z poprawioną mechaniką gry.

 

Do dotychczasowych trzech fundatorów nagród/upominków (Vest Group, Capri ASG, Silesia Factory) doszła jeszcze firma Tactical Gear.

Edited by jw801
Link to post
Share on other sites

Ja mam pytanie co z zdjęciami wysyłać czy nie wysyłać ?, bo ja jeszcze nie wysłałem.

 

Zdjęcia przyjmujemy jeszcze dzisiaj (poniedziałek 28.09) na adres info (@) stalker.nysa.pl

 

Format nazwy pliku:

numer_rejestracyjny-ksywa.jpg

Edited by jw801
Link to post
Share on other sites

Poprawiona mechanika gry:

 

Jest już przygotowana nowa wersja mechaniki v.3.

 

Plik PDF do ściągnięcia stąd:

 

http://www.stalker.nysa.pl/mechanika-v3.pdf

 

Główne zmiany w stosunku do wersji poprzedniej (v.2) oznaczono kolorem czerwonym.

 

Byłoby ideałem, jakby każdy z uczestników nie tylko zaznajomił się z tymi zasadami, ale też wydrukował egzemplarz dla siebie i miał go pod ręką podczas imprezy.

Link to post
Share on other sites

Pod tym linkiem znajduje się lista uczestników i stan wpłaconych składek:

 

http://www.stalker.nysa.pl/rejestracja.html#lista

 

 

1. Wszystkim osobom, które wpłaciły składkę w wysokości 40 zł zwracamy 15 zł na miejscu w Nysie podczas wydawania identyfikatorów. Może być różnie z drobnymi, więc na wszelki wypadek weźcie ze sobą trochę bilonu ;)

 

2. Jeśli wpłaciłeś składkę, a przy twojej ksywie znajduje się adnotacja brak - skontaktuj się przez PW z Siwym (założyciel niniejszego wątku), który jest naszym skarbnikiem. Na wszelki wypadek przygotuj też potwierdzenie wysłania pieniędzy (pokwitowanie z poczty, banku), które mógłbyś okazać podczas wydawania identyfikatorów.

 

3. Osoby, które nie wpłaciły składki będą mogły to zrobić na miejscu w Nysie podczas wydawania identyfikatorów. Przygotujcie odliczone 25 zł (w miarę możliwości w pięciozłotówkach).

 

4. Mamy kilka "nadprogramowych" zestawów startowych stalkera oraz identyfikatorów in blanco - na wypadek, gdyby komuś udało się w ostatniej chwili namówić kogoś znajomego na przyjazd (wymagania bez zmian: stylizacja w przypadku stalkera, wiek +18 i dowód osobisty przy sobie, składka 25 zł).

 

Do zobaczenia na Forcie Prusy!

 

Jeszcze informacja dla osób, które do 23 września zrezygnowały z uczestnictwa z imprezy: dzisiaj pieniądze zostały przelane z powrotem na Wasze konta, w zależności od banku, powinny zostać zaksięgowane na kontach najpóźniej w ciągu trzech dni. Przepraszamy za opóźnienie i dziękujemy za cierpliwość.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...