Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker "Zona Nysa"


Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

STALKER - Zona Nysa - L.A.R.P. ASG 24 h

Nysa (woj. opolskie), start: 3 października 2009 (sobota)

 

 

REJESTRACJA ROZPOCZĘTA!

 

Szczegółowe informacje dotyczące procedury rejestracyjnej

można znaleźć na stronie www.stalker.nysa.pl

w dziale REJESTRACJA.

 

Przypominamy o obowiązku zapoznania się z zasadami i mechaniką gry

(plik PDF do ściągnięcia):

www.stalker.nysa.pl/mechanika-v2.pdf

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie jest to tajemnicą Zony to ilu już chłopa i nie tylko zgłosiło się na ów wyznaczony dzień eksploracji Strefy ?

 

Spokojnie :) Minęły dopiero dwa dni od pojawienia się informacji. Lista zgłaszających się osób będzie wkrótce publikowana na stronie imprezy.

Link to post
Share on other sites

A objaśni mi ktoś wysoki koszt wjazdu?

Przykładowe Śląskie stalkery kosztowały odpowiednio 5zł/10/10 w tym na 1 i 3 był uaz i masę innych pierdół. Nie tam że żal mi kasy albo coś tyle ze wg. mnie 40 zł to lekka przesada [w przybliżeniu 5dniowy OldTown tyle kosztuje] Wiec możecie uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć co przygotowaliście ?

Link to post
Share on other sites

Przykładowe Śląskie stalkery kosztowały odpowiednio 5zł/10/10 w tym na 1 i 3 był uaz i masę innych pierdół.

 

...m.in. koniec imprezy kiedy już była nieźle rozkręcona :(

 

Większą część składki pochłania wynajęcie Fortu II oraz obowiązkowe ubezpieczenie, które jest wymagane przez Urząd Miasta użyczający pozostałą część terenu - to jest gwarancja tego, że nikt nikogo stamtąd nie wyrzuci, jak miało to miejsce ostatnio na Inkubatorze.

 

Do tego dochodzi wynajęcie namiotów, agregatu, zakup paliwa, druk materiałów typu: identyfikatory, pieniądze itp... (jakość będzie znacznie lepsza niż na poprzednich edycjach).

 

Siwy, który koordynuje przygotowania do imprezy na miejscu w Nysie, zapewne jeszcze coś doda...

Link to post
Share on other sites

Witam

 

"Atrakcji" jako takich nie będzie. Nie ma zgody właściciela terenu na użycie pirotechniki, więc to odpada. Transport kołowy będzie najpewniej w stopniu ograniczonym, jedno /dwa auta terenowe. Nie nazwał bym atrakcją posiłku dla każdego uczestnika.

Zapewniamy poza tym wszystko co można znaleźć w Strefie od anomalii poprzez artefakty, na oprawie graficznej kończąc -identyfikatory,karty amonali, anty-x,radiany itp nie chce psuć wrażenia, wyglądu,napisze tylko że nie będzie to ksero na kolorowym papierze.

Do tego dochodzą elementy terenowe jak bar,koszary itp. Do urozmaicenia których planujemy wykorzystać kolejne elementy (np wspomniane namioty wojskowe).

Chcemy by każda ze stron gry (no poza mutantami) posiadały w swoich szeregach ratownika medycznego z odpowiednim papierem i wyposażeniem na poziomie(bez fajerwerków ale w razie "W" lepiej mieć niż nie mieć).

To tyle jeśli chodzi o cześć z jakiej będzie czynnie korzystał uczestnik.

 

Za teren w Nysie musimy zapłacić to już nie te czasy gdy chłopaki z NATu połowę kwoty mogli odpracować.Magiczne słowo - kryzys. Najwięcej kasy pochłonie wynajęcie fortu 2 wraz z agregatami (nocleg i BAR), kolejną sprawą jest "zapłata" za zwiedzanie terenu Fortu Prusy i poligonu .TPF (Towarzystwo Przyjaciół Fortyfikacji) nie zorganizuje w tym terminie innej imprezy (zwiedzania fortów ,ognisk itp) Dzięki temu w czasie imprezy to "cywile" będą nieproszonymi gośćmi na terenie gry a nie odwrotnie.

Najdroższą zabawą jest ubezpieczanie.

Wymogiem do rejestracji imprezy u władz jest ubezpieczanie każdego uczestnika NW oraz posiadanie ubezpieczania OC organizatora.

 

Gra nie jest najtańszą, jest najdroższą jaką dotąd zorganizowałem w Nysie. Nie będzie wybuchów, ani czołgów. Jest za to w pełni legalna i z klimatem dzięki przygotowanym rekwizytom. Reszta jest w rekach BN-ów i graczy.

 

Pozdrawiam

 

Siwy

Link to post
Share on other sites

Dziękuje bardzo za wyczerpująca wypowiedz - teraz gdy już sprawa się wyjaśniła nie uważam ze to drogo czy coś - po protu nie wpadło mi w oko nigdzie info o tym ze wynajmujecie specjalnie fort i że każdego ubezpieczacie w takim zakresie - a to wiadomo musi swoje kosztować.

 

Chyba muszę odwyknąć od dobrych imprez z ciężkim sprzętem lub half-larpów za dychę :)

Link to post
Share on other sites

po protu nie wpadło mi w oko nigdzie info o tym ze wynajmujecie specjalnie fort i że każdego ubezpieczacie w takim zakresie

 

Mea culpa. Stosowne informacje zostały już wstawione na podstronę rejestracyjną. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...