Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanie co do RK-06W Real wood [BOYI/P&J]


Recommended Posts

Mam pytanie co do http://www.taiwangun.com/shop,show,1249

W opisie jest: Czy wejdzie do niego http://www.taiwangun.com/shop,show,64 ?(Przy kupnie repliki napiszę im aby wymienili)

 

Wejść wejdzie ale :

-bateria za słaba

-tłok padnie

-zębatki się sypną

 

I najważniejsze stokowe 400 to dużo dla zielonego a replikę z 470 FPS powinieneś kupić dopiero po co najmniej roku stażu .

 

Edit.

Jackobi mnie uprzedził .

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites

http://www.taiwangun.com/shop,show,63 + http://www.taiwangun.com/shop,show,1131 + http://www.taiwangun.com/shop,show,1458 + http://www.taiwangun.com/shop,show,151 + http://www.taiwangun.com/shop,show,552 + http://www.taiwangun.com/shop,show,1274 ?

troche nie mam kasy, jak kupie ta replike to juz bedzie cos, a sam nie jestem za dobry w otwieraniu repliki i późniejszym składaniu by wszystko działało więc może lepiej jak kupię podstawową replikę (oni już coś wymieniają) i nie bede kombinowac?

Link to post
Share on other sites

Men a może sprawdzisz najpierw jak strzela stokowa replika ? Podałeś linki do najtańszych część nie pasujących do siebie , zrozum tuning do tych 450-480 FPS to już nie zabawa i nie da się go zrobić na odwal się , jak chcesz żeby wszystko śmigało bezawaryjnie musisz wyłożyć równowartość samej repliki . Dalej idąc taka mac bez lufy precyzyjnej mija się z celem a rzeczywisty przyrost zasięgu przez te 40-80 FPS to będzie może 5 m skutecznego więcej .

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites

Między m120 a m130 nie będziesz miał jakiejś wielkiej różnicy. Wybrałeś dysze bore up, a wszystko inne normalne :P to nawet nie będzie do siebie pasowało. Zostaw, zrobisz tutning później. 400 fps to i tak aż za dużo dla nowicjusza.

Link to post
Share on other sites
Akumulator 8,4V o pojemność 1100 mAh Ni-Mh
- opis repliki
Ni-MH

Są to akumulatory charakteryzujące się szybszym czasem samorozładowania (co oznacza, że po kilku tygodniach nieużywania mogą się samoistnie rozładować) i krótszą żywotnością w porównaniu do ogniw Ni-CD.

- GunFire.pl

Czy w takim razie z tym aku po pewnym czasie może się coś złego dziać? Może się czepiam, ale mam taką małą zasadę "Lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć". :(

Zostaw, zrobisz tutning później
(cytat by jackobi) - są jakieś firmy/serwisy zajmujące się modyfikacjami chińczyków?

jezuu, jak ja mało wiem... :wink: :poddanie: :smutny:

Link to post
Share on other sites

Od stokowej baterii to Ty cudów nie wymagaj , dobrze będzie jak pól roku podziała . Takie baterie dodawane są na zasadzie " o nowy zobaczy że bateria w zestawie to może chętniej kupi " , a swoje serwisy prowadzi 90% sklepów ,choćby zbrojownia , taiwngun .

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Dokładnie! NAPISZ PO CO CI TAKA MOC?! Człowieku, ty tym komuś zrobisz krzywdę, a jak pisali koledzy to ci da ok. 5 metrów większego zasięgu. Jak chcesz być mordercą to zapraszam do Mogadiszu, tam dostaniesz prawdziwe AK po okazyjnej cenie. ;) Zmień lufę na preckę, kup gumkę Systemy, ew. komorę jak wyżej pisano i śmigasz podobnie jak przy tym twoim tuningu, tylko z mniejsza mocą i możliwością uszkodzenia kolegów. :roll:

Link to post
Share on other sites

 

Co najmniej 9.6 a najlepiej 10.8 jak nadal myślisz o M130 , do stoka może być ale ROF i reakcja na spust będzie kupa .

 

PS. Mari13k ma racje , dodam jeszcze że 90% ekip które znam ma limit FPS dla nowego i pewnie w Twoich okolicach też tak jest więc nawet jak podkręcisz replikę to nie wpuszczą Cie z nią na strzelanie .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...