Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jungle Boots USA (pytanie/a)


Recommended Posts

Przerabiałem skręcenie nogi 9 razy. Mam stabilizator na stanie u siebie. Po 1 mało co daje powiedzmy sobie szczerze nawet mocno ściągnięty. Dodatkowo ściągnięty tylko przeszkadza i uciska podbicie po 1-2km można zwariować. Osobiście używam go tylko do gry w kosza gdzie ryzyko skręcenia jest ogromne. Natomiast przy ASG wybrałem po prostu dobre buty dobrze trzymające kostke. Niestety jungle ani altamy do nich nie należą. Jak wspominałem wcześniej do moich mam ogromy dystans i "wewnętrzny strach" o nogę jak tylko je wkładam.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Jak ktoś się zna, to bardzo proszę o pomoc. Jako że wybieram się do dżungli nabyłem drogą kupna buty JungeBoots - wprawdzie traktuję je jako buty zapasowe, niemniej powinny spełniać jakieś minimum. Kupiłem Jungle Mil-Teca i tu pojawiło się moje zdziwienie - nie mają one otworów wentylacyjnych/drenażowych. Wprawdzie są wykonane z cordury ale czy to ma sens?

 

Ogólnie - czy Cordura jest rzeczywiście takim super materiałem że można zrezygnować z otworów wentylacyjnych? Czy lepiej kupić Jungle z tkaniny zwykłej z odpowietrznikami??

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Myślę nad tymi buciorami, bo mi desanty już zdychają. Potrzebuje czegoś oddychającego, nie jakieś kalosze co to wody nie przepuszczą, tylko takie co zamokną i potem wyschną bez problemu. Jest tego chyba kilka typów, jakich najlepiej szukać? (mil-teca nie ruszę, to na pewno)

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...