Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znajdź snajpera


Recommended Posts

A kupić nie łaska? Słyszałeś o ochronie praw autorskich?

Jeżeli ktoś nie jest w stanie kupić książki związanej z jego hobby tylko kombinuje jak "wyżebrać' to wystawia sobie w moich oczach niezłą opinię...

Link to post
Share on other sites

Dużo ludzi poleca tę właśnie książkę, jak też inne książki czerwińskiego, ale kurde u mnie w mieście ni ma... Nie miał by ktoś na sprzedaż? Chętnie odkupię. Jak by ktoś się znalazł to PW lub gg 9393465.

Link to post
Share on other sites

Najbardziej podobało mi się chowanie w starych drzewach(w wydrążonych otworach), czy w dziórach pod drzewami, nie pamiętam. Wiem, że coś takiego było :)

 

 

 

sniperdzewo.th.jpg

 

;)

 

Pozdrawiam

Edited by Rainbow
Link to post
Share on other sites

Proponuję do poduszki książkę Albrechta Wackera pt. Snajper na froncie wschodnim, czyli wojenny pamiętnik strzelca wyborowego 3. Dywizji Górskiej Josefa "Seppa" Allerbergera. Jest tego pełno na alledrogo.

Edited by PRESTON
Link to post
Share on other sites

Dużo ludzi poleca tę właśnie książkę, jak też inne książki czerwińskiego, ale kurde u mnie w mieście ni ma... Nie miał by ktoś na sprzedaż? Chętnie odkupię. Jak by ktoś się znalazł to PW lub gg 9393465.

 

 

google za przyjaciela. Wystarczy dosłownie 5 minut, żeby znaleźć internetową księgarnię Bellony. Osobiście oprócz książek Marka Czerwińskiego polecam pozycję "Historia snajperstwa wojskowego" Martina Peglera.

Link to post
Share on other sites

Simo Häyhä pamiętam , że obliczałem ile osób zabił w ciągu całej zimnej wojny i wyszło mi średnio 4 zabite osoby przez niego dziennie :P

Postaram się ze skanować pare zdjęć to wlepie :)

Zimna wojna,a wojna zimowa to dwie różna rzeczy.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...