Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Posiadam AK 74S CM .040C chce do niego wsadzić prec lufke "systemy" 535mm.W karabinku jest wewn.lufa 490 mm mam już tłumik dzwieku zmiesci sie bez problemu

-Czy ktoś już z Was tuningował tą replikę ??

-Czy wymiana lufy dużo zmienia??

-Czy zmieniać również łożyska ze ślizgowych na kulkowe 7mm?? które lepsze ?? dodam że strzelamy sie raczejna na semi.

 

 

Obecnie nie mogę narzekać na celność ale lubi posiać na tarczy oraz na sama pracę po około 5.000 szt ammo 0.25g żadnych problemów .

 

Podajcie jakieś wskazówki co tu można ulepszyć

Pzdr.

Edited by Snipernr1
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Info . Po zmianie lufy i gumki na "Systema" jak pow. ammo 0.20 gr uzyskałem 470 FPS ammo 0.25 gr 435. batka 9,6V. Dzis testowałem sprzet na półotwartej osi 50 metrów ammo 0.25 g P&J. Wywaliłem całego maga około 520 szt ale chyba to za mało aby gumka sie dotarała bo zauważalny jest rozrzut i że kulka zaczyna po przeleceniu 40 metra nieznacznie sie podnosić i niestety hop-upa nie mam możliwości już zmniejszyć . Spróbuje na ammo 0.28.gr jak zakupie i dam znać .

 

 

Dalej mile widziane wskazówki

Pzdr.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W tą sobotę i niedziele było ostre granie myślę że gumka się dotarła.Używam tłumika dźwięku 35x195 mm gdzie lufa wchodzi w niego na głębokość 90 mm także tłumik spełnia swoja role oraz lunetkę stałe 4x32 i patrząc przez nią to raczej rozrzut jest znikomy wszystko zależy od warunków i odległości. Miłym zaskoczeniem było dla mnie jak z nasypu z odległości około 50 m bez problemów serią trafiłem w hełm kolesia który krył się za zasłona. Śmiało mogę używać go jako ala snajperka. Także jak dla mnie skupienie jest OK ale dopóki typowo go nie przestrzelę na tarczy pierścieniowej i różnych odległościach oraz ammo 0.28 g nie będę miała porównania.

 

I na razie na upgrade poprzestanę po pierwsze to gwarancja a poza tym w tej konfiguracji myśle że ma wystarczające osiągi parametry.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
Guest Jedi Knight

Sam już nie wiem gdzie jest główny wątek o 0.40C ale ok.

Niech będzie i tu.

Czy ktoś kiedys próbował czegoś takiego http://stores.homestead.com/KenSight/-strse-Rifle-Sights/Categories.bok - bająńskie sumy, ale efekt boski. Chodź tam są wkładki a nie plamki, co jest oczywiscie lepsze, to bym się zadowolił własnie przeróbką orginalnych przyrządów mechanicznych na coś zbliżonego do jakiś plamek. Pytanie jak zrobić to precyzjnie i czym (bo pomysł z nawiercaniem wiertełkiem i zalaniem korektorem nie brzmi zbyt precyzjnie)

 

P.S. Już raz pytałem na forum, gdzie są dostępne MIDY / LOWy, magów do ak KRÓTKICH - HI capy już mam.

Link to post
Share on other sites
Guest Jedi Knight

A jak już jestem. Co lepsze: Komora Hop Up AK Ultimate czy Komora Hop Up AK King Arms czy Moze jeszcze coś innego, co jest dostępne a warto inwestować. Narazie mam orginalną metalową cymowską. Co do patetnów nie znalazłem tego o szczerbinkach do ak

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...