Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika karabinu snajperskiego - recenzja


Recommended Posts

Witam

Ostatnio mi się nudziło, i kupiłem przez airsoftguns.pl replikękarabinu snajperskiego (taki za 15 zl, z lunetą i dwójnogiem).

Więc tak - bardzo szybko doszla przesylka, kurierem, i chociaz nie mam milych wspomnien z ta firma, to jednak trzeba pochwalic za przesylki.

Wszystko starannie zapakowane. Otwieram paczke. Wyjmuje. Dziwię się ze ten "Karabin snajperski" to taki pyrdek! Czytalem rozne komentaze, ale ZEBY BYL AZ TAK MALY....

 

Oczywiscie - full plastik, nie wiem czy jest cos metalowego, raczej nie. Aha no tak - sprezyna jest metalowa :). Jest lekki jak...ch.....piórko.

 

Oczywiscie luneta to kawalek plastiku, dwójnóg tez, na szczescie, da sie to gówno zdjac. Pierwsze wrazenie nie bylo mile....

 

Dobra, otwieram okno, zeby zobaczyc jak lataja te "szwowe dwunastki" dolaczone do karabinu. Napelniam maga. Strzelam po raz 1 - nie widze kulki. Wiec strzelam raz drugi. Teraz juz widze - kulka leci okolo 15 metrow, potem zaczyna spadac. Czyli zasieg celny to okolo 10-15 metrow, a calkowity (i to przy dobrych wiatrach) okolo 25.

 

Potem biore olejek silikonowy, rozkrecam wszystko, smaruje, i skladam spowrotem. Strzelam. 1 strzal - kulka wylatuje z lufy. Mysle "no to zjebalem 15 zł". Ale nie daje za wygrana - wale 2, 3, 4,5 raz. Podobny efekt. Potem wale za ktoryms razem, i kulka leci pięknie i prosto NA 20 METROW! po prostu cud ;p. Przestrzelalem jescze tak 30 razy, i caly czas leciala na podobny dystans.

 

 

Także podsumowanie:

Jezeli zaczynasz zabawę z airsoftem, a twoi "kompani" mają pistoleciki z kiosku, to mozesz brac smialo. Jezeli team juz jest baaaaardziej zaawansowany (elektryki za 100 zl), to radze kupic shotguna agm, albo od razu jakas cymke lub JG (cm.028, krinkov jg, itp.).

Link to post
Share on other sites

Witam

Ostatnio mi się nudziło, i kupiłem przez airsoftguns.pl replikękarabinu snajperskiego (taki za 15 zl, z lunetą i dwójnogiem).

Więc tak - bardzo szybko doszla przesylka, kurierem, i chociaz nie mam milych wspomnien z ta firma, to jednak trzeba pochwalic za przesylki.

Wszystko starannie zapakowane. Otwieram paczke. Wyjmuje. Dziwię się ze ten "Karabin snajperski" to taki pyrdek! Czytalem rozne komentaze, ale ZEBY BYL AZ TAK MALY....

 

Oczywiscie - full plastik, nie wiem czy jest cos metalowego, raczej nie. Aha no tak - sprezyna jest metalowa :). Jest lekki jak...ch.....piórko.

 

Oczywiscie luneta to kawalek plastiku, dwójnóg tez, na szczescie, da sie to gówno zdjac. Pierwsze wrazenie nie bylo mile....

 

Dobra, otwieram okno, zeby zobaczyc jak lataja te "szwowe dwunastki" dolaczone do karabinu. Napelniam maga. Strzelam po raz 1 - nie widze kulki. Wiec strzelam raz drugi. Teraz juz widze - kulka leci okolo 15 metrow, potem zaczyna spadac. Czyli zasieg celny to okolo 10-15 metrow, a calkowity (i to przy dobrych wiatrach) okolo 25.

 

Potem biore olejek silikonowy, rozkrecam wszystko, smaruje, i skladam spowrotem. Strzelam. 1 strzal - kulka wylatuje z lufy. Mysle "no to zjebalem 15 zł". Ale nie daje za wygrana - wale 2, 3, 4,5 raz. Podobny efekt. Potem wale za ktoryms razem, i kulka leci pięknie i prosto NA 20 METROW! po prostu cud ;p. Przestrzelalem jescze tak 30 razy, i caly czas leciala na podobny dystans.

Także podsumowanie:

Jezeli zaczynasz zabawę z airsoftem, a twoi "kompani" mają pistoleciki z kiosku, to mozesz brac smialo. Jezeli team juz jest baaaaardziej zaawansowany (elektryki za 100 zl), to radze kupic shotguna agm, albo od razu jakas cymke lub JG (cm.028, krinkov jg, itp.).

 

 

Czyli co brać ta snajpere czy nie? Bo mam 15zł.

Link to post
Share on other sites

Jakoś trudno mi uwierzyć w to, że 20m leciało prostą linią. To moim zdaniem nie przeleci nawet 10m prostą linią. A z rozmiarami to widziałem takie cuś na straganie - nawet do strzału ciężko się złożyć.

 

I jeszcze żeby totalnie pogrążyć założyciela tematu - ja też RAZ zrobiłem taką pomyłkę i kupiłem w tym sklepie. No cóż, człowiek niedoświadczony, nie wiedział co robi. Na twoim miejscu usunąłbym ten sklep z twoich szarych komórek - jest tyle dobrych sklepów, a akurat ten jest lubiany przez początkujących, czemu ? Bo sprzedaje bazarkowe zabawki. W komentarzach o broni piszą same pozytywy i gość kupuje, i co ?

I potem wychodzi taka recenzja na światło dzienne.

Link to post
Share on other sites
ja też RAZ zrobiłem taką pomyłkę i kupiłem w tym sklepie. No cóż, człowiek niedoświadczony, nie wiedział co robi. Na twoim miejscu usunąłbym ten sklep z twoich szarych komórek

 

O przepraszam ja tam kupowałem pierwszą (dobrą) replike (M590 AGM) i sie nie mam nic przeciw temu sklepu.

Link to post
Share on other sites

Z tymi Mossbergami 590 AGM to są niezłe jaja. Na taiwangunie krótki shotgun, 3 magi, szybkoładowarka kosztuje 45 zł a wszędzie indziej chodzi po około 70 zł. I za 70 zł dostajecie tylko shotguna i szybkoładowarkę. A gdzie są jeszcze dwa magi ?

Im taniej tym więcej dostajesz ? Jakieś to nowe twierdzenie.

 

Czemu tak się dzieje ? Czy na taiwangunie sprzedają gorsze wersje ? Chyba nie ;p

 

Jak przeglądam allegro.pl i widzę takie cyrki to aż śmiech bierze...

Edited by Miszczo
Link to post
Share on other sites

Pytanie do założyciela tematu: sprawdzałeś jak osiągi z lufą systemy i silikonową gumką? Czy stockowe części uciągną m130 ?

 

czekam z niecierpliwością na odpowiedz bo jestem zainteresowany repliką.

Pozdrawiam!

 

 

 

:)

Link to post
Share on other sites

Dzej

 

A opłaca się pakować w te coś preckę i inne rzeczy, które są droższe od samej repliki o ponad 100zł ? Bo moim zdaniem to nie wytrzyma nawet 2 miesięcy ( chyba, ze na ścianie ). A z tą sprężyną to też bym nie bawił - to po prostu nie ma podstawy do tuningu.

Link to post
Share on other sites

Skoro za 15zł ma 20m zasięgu to za 150zł powinno być 200m!!!

Niech jeszcze raz gdzieś przeczytam, że nie ma karabinu wyborowego za mniej niż 1000zł to ubiję

 

 

 

 

 

 

 

Dla niekumatych(pozdrawiam Miszczo ;P ) to to sarkazm jest :D

Link to post
Share on other sites

Mamlas gdybyś mieszkał bliżej to bym ubił :P

 

 

To taka najtańsza(i najgorsza) odmiana ASG.

Pistolety strzelają na 5m, karabiny szturmowe na 10m a snajperka na 20m :D

 

 

Tak więc ta zabawka jest dobra.

Wszystko jest dobre w zależności od tego co mają ludzie w okolicy xD

Edited by Altair94
Link to post
Share on other sites

Wiedziałem, że się przyczepicie...

No, ale cóż. Ja już tak mam, że prawie wszystkie sprawy biorę na poważnie i wcale nie znaczy że jestem niekumaty...

 

A co do tej "repliki" to zamknijcie temat, bo mi się aż śmiech bierze. Albo gość robi to dla jaj, albo po prostu chciał się wyżalić nam, jaką n zabawkę kupił.

 

I proszę nie komentować !!! :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...