Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A może nie umiesz poprawnie zamontować? Poza tym są znacznie lepsze określenia w naszym, polskim języku niż "antifreeze". A próbowałeś powlec tenże oring środkami zapobigającymi pękaniu gumy w niskich temperaturach? Albo jakimkolwiek środkiem smarnym?

Link to post
Share on other sites

ANR mój problem to -===- się z łaski swojej.

Poldeck mnie juz trafia z tym, poskładałem wszystko wg. instrukcji, nie można zaworu regulacji ciśnienia inaczej złożyć, jednak kolega ze statku mechanik też powiedział że mogłem coś źle poskładać, jednak próbowałem na różne sposoby, tylko w jeden pasuje.

OLO obok mnie też jest sklep gdzie dostałem pożądany wymiar jednak guma strzela raz za razem kiedy chce pokręcić regulatorem ciśnienia.

 

Miśku, pisz ładnie bo zaprzeklinanie na forum BANana można zarobić...

Chopin

Link to post
Share on other sites

Dziękuje za odblokowanie tematu.

Dostałem ten o'ring z wielkimi problemami, poskładałem wszystko i dalej są cyrki a mianowicie po założenie świeżego o'ringu na grzybek regulatora ( ten co chodzi na iglicy i sprężynie regulatora ) działa ale przez tylko jeden nabój, potem pęka, mimo że świetnie jest nasmarowany, przez jakiś czas działało.

Dalej jest problem.

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...