Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buty BW na lato?


Recommended Posts

Zastanawiam się nad kupnem butów BW,tych. Czy nadają się one na lato? Ktoś z was korzysta z nich w tej porze roku? Czy może przy wyższych temperaturach można się w nich "ugotować"?

Wiem, że było już kilka tematów o tych butach, ale nie znalazłem w nich odpowiedzi na moje pytanie.

Link to post
Share on other sites

Ja kupilem z demobilu ale taniej. Na allegro za 80zł można wyrwac w bardzo dobrym stanie.

Biegam w nich juz pol roku i spisuja sie swietnie. Nie przemakaja po dobrym wypastowaniu, w upaly noga sie w nich bardzo nie poci, ale nalezy pamietac aby najlepiej zalozyc 2 pary skarpet lub chociaz jedne grube

Link to post
Share on other sites

Temat o butach BW, więc ok.

Moje pytanie brzmi, czy

http://armyworld.pl/product-pol-406-Buty-H...ne-BW-NOWE.html

są warte tych 180zł więcej w porównaniu z

http://www.militarialodz.pl/sklep/index.ph...p;ProductID=132

? Oraz czy te HAIX wyglądają na oryginalne, ponieważ sprzedawca zamieścił takie info jakie zamieścił, a nie wiem czy można im tam zaufać.

I żeby nie było, że offtopic, to pytanie brzmi, czy HAIX sprawdzą się dobrze w lecie? Czy podobnie do standardowych 2000, a może lepiej w wysokiej temperaturze? Chcę, żeby to były już takie moje butki na lata-lata, więc do chodzenia po mieście, lasach, drogach, polach, prawie spania w nich. Czyli czy podeszwa wytrzyma wystarczająco długo, żeby te buty mogły mi tymi latami służyć?^^ I najważniejsza jest tutaj informacja, czy szybko się sciera, bo rozklejoną zawsze można naprawić, ale startej już nie za bardzo...

Pozdrawiam WMASGowiczów, którzy po raz xxx zechcą odpowiadać na takie same lub podobne pytania:)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...