Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wymiana komory hu - wybór.


Recommended Posts

Witam,

 

posiadam taki zestawik:

 

M15A4 Classic Army

Level 1 asgshop

Precka 6,04 509 SYSTEMA

Gumka SYSTEMA

Komora stockowa - CA

 

Chciałbym wymienić teraz komorę, dużo się naczytałem na forum i chyba najlepszym wyborem będzie King Arms. Brać KA czy będzie coś lepszego do tego zestawu?

 

Druga sprawa - dystanser. Wystarczy stockowy czy kupić np. TAKI zestaw? 30zl to nie dużo, a jeśli miałby ten dystanser poprawić zasięg/skupienie to czemu nie.

 

Pozdrawiam,

Dezerter.

Link to post
Share on other sites

2 kawałki jak już mamy być dokładni. Poza tym Dezerter chyba tam kupuje komorę.

 

Ja już kupiłem kilka tych zestawów i też jakoś na pieniążkach nie śpię.

 

Swoją drogą to lepiej zapłacić na asgshopie 25PLN czy na taiwangunie za 10PLN plus przesyłka 20PLN?

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites

Ja mam trochę inne pytanie. Kiedy który z tych dystanserów się używa? To jest w zależności, nie wiem, mocy repliki, długości lufy? Mógłby to ktoś tu po krótce wyjaśnić? Sam mam w domu walający się taki komplet, ale go nie montowałem bo jadę na stockowym dystanserze z TM. Który by było u mnie dobrze zamontować jeśli mam 470fps i 469mm lufę?

 

Żeby nie było całkiem OT, to kumpel ma komorę KA i bardzo sobie ja chwali. Lepsza na pewno niż CA.

Link to post
Share on other sites

jeden jest na poprawę zasiegu a drugi na poprawę skupienia z tego co pamietam.

 

dexterkrak: myślisz ze tokarzowi chcaiło by sie dłubać element o długosci 3mm czy nawet mniej ? wątpię. do wytoczenia tego trzeba użyc dwóch noży SVJBR i SVJBL. wątpię aby komuas chciał osie robic coś takiego. jezeli w życiu nie toczyłeś niczego na tokarce to nie zabieraj głosu.

Link to post
Share on other sites

Ja używam czarnych prawie tylko. Białe sprzedaje kolegom.

Tylko ja używam prawie tylko semi, wyjątek G36E i MP5K [tu mam białego].

 

Na obu kulka leci jak po sznurku.

 

Ja bym spróbował na dwóch, w końcu wymiana dystansera to pikuś.

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

 

PS: A co do dexa to Dezerter chyba tam kupuje komorę i coś tam jeszcze więc jako tako można to zaliczyć do darmowej wysyłki.

 

Ale jeżeli patrzeć na to jakby się kupowało od krakmanów to oczywiście, że lepiej i taniej wziąć PJ-towske.

Link to post
Share on other sites

Segar, obawiam się że jednak pracowałem na tokarce. Niemal na zabytku (ba, nawet z korbkami i bez automatycznego posuwu :D). No jesli dla Ciebie element długości 3mm jest problemem to nie wiem na czym Ty to toczyć chcesz. Zaprpopnowałem tylko że jesli się ma kolegę z tokarką w szopie to warto zrobić coś takiego samemu bo ani to trudne ani kosztowne. A ile zabawy przy tym :]

 

 

 

 

Co do tego że jeden poprawia zasięg a drugi skupienie: no nie powiedział bym tego w ten sposób. Oba w podobnym stopniu (sporym) zwiekszają i zasięg i skupienie ale przez to że sa sztywne a nie gumiate muszą być dwa rozmiary gdyż nie dopasują sie tak ładnie do kulki. Ja najczęściej montuje czarne- we wszystkich gunach w jakich to montowałem biały podkręcał zbyt słabo. Jesli coś sie nad niego podłozyło np kawałeczek wyciety z karty telefonicznej to podkręcało tak samo jak czarny ale wiadomo- to prowizorka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...