Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest Mati13k

W sumie sam go mam, ale skoro jeszcze go nie kupiłeś to pomyśl - czy jest sens kupować springa? Może lepiej dozbierać na gazówę, a jak nie masz kasy to dodać coś do AEG'a, a gazówę kupić w przyszłości?

Link to post
Share on other sites

Ok, dziękuje. Pomyślę o tym gaziku.

Elektryka już mam. Myślałem nad bronią poboczną bo ta sprężynka ma dosyć dobre osiągi. Na forum jest napisane ze zasięg skuteczny około 30m wiec mysłałem ze bedzie dobry.

 

Czy jako broń poboczna ta sprężynyna mogła by być? Bo nie chce płacić 200zł za gazika, którego będę dość rzadko używać

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ok, dziękuje. Pomyślę o tym gaziku.

Elektryka już mam. Myślałem nad bronią poboczną bo ta sprężynka ma dosyć dobre osiągi. Na forum jest napisane ze zasięg skuteczny około 30m wiec mysłałem ze bedzie dobry.

 

Czy jako broń poboczna ta sprężynyna mogła by być? Bo nie chce płacić 200zł za gazika, którego będę dość rzadko używać

 

Po 1. zasięg skuteczny to zależy jak daleko i celnie rzucisz. Wszystko zależy od wiatru, czy drogi kulki nie zasłaniają liście itd. Po 2. NIE MA czegoś takiego jak broń poboczna. Jest broń boczna. Po 3. Co to jest gazik? Może chodziło Ci o gaźnik samochodowy. Ale niestety pomyliłeś fora.

Link to post
Share on other sites

Po 1. zasięg skuteczny to zależy jak daleko i celnie rzucisz. Wszystko zależy od wiatru, czy drogi kulki nie zasłaniają liście itd. Po 2. NIE MA czegoś takiego jak broń poboczna. Jest broń boczna. Po 3. Co to jest gazik? Może chodziło Ci o gaźnik samochodowy. Ale niestety pomyliłeś fora.

 

gaziak - potoczne określenie modelu o napędzie gazowym

 

Mati czasami dobrze jest zerknąć do słownika 8)

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

gaziak - potoczne określenie modelu o napędzie gazowym

 

Mati czasami dobrze jest zerknąć do słownika 8)

 

Goral, czasami dobrze popatrzeć 2 razy zanim coś napiszesz. On nie napisał gaziak, popatrz jeszcze raz..... A co do cywilka, czepiam się bo jak widzę co ty piszesz to nie tylko mi ręce opadają, ale innym cię szkoda poniżać i szarpać więc nie poprawiają cię. Gazik, spadnom, podnieta - i jak tu się z ciebie nie śmiać. :wink: :wink:

 

EDIT: Kup jakiegoś springa z airsoftunges jak chcesz, będziesz zadowolony toł amerykańskoł broniom.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...