Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyma 0.41 Mp5 upgrade


Recommended Posts

Witam, chciałbym troche odswiezyc swoją Mp5, kupiłem uzywke i jest juz lekko zajehana tzn sprezyna musi byc juz lekko wyeksploatowana bo nie strzela tak jak powinna. Myslalem nawet zeby wstawic sprezyne m130, tylko nie wiem czy gbv2 to wytrzyma, ewentualnie co bym musial zmienic zeby bylo jak nalezy. Zastanawiałem sie czy ma sen wstawienie zestawu bore up + sprezyna, ewentualnie bateria 10v.

Link to post
Share on other sites

Podstawowe pytanie brzmi: co chcesz uzyskać?

Jeżeli chcesz odświeżyć, bo twierdzisz, że stara sprężyna się zużyła to wstaw po prostu nową sprężynę. Żeby zobaczyć widoczną poprawę osiągów to ci polecam sp120 guardera, boreup, lufa prec(km\systema\promyk, byle nie element), guma hu systema, do tego można dystanser typu H no i bateria 9,6\10.8\lipo, żeby mieć fajnego rofa. Więcej według mnie nie warto ładować bo ryzyko zepsucia wzrasta znacznie a osiągi poprawiają się minimalnie. A do fajnej zabawy to nawet m100 styknie.

Link to post
Share on other sites

BU zawsze ma sens jak się ma na niego kasę ;-). Tylko pamiętaj by długość dyszy była identyczna co dysza stock'owa - zapytaj sklep najlepiej. BU Guarder'a + SP110/120 (M110/120 Guarder) - pytanie jak tam tłoczek tylko, do 60-65 zł można dzień dzisiejszy kupić nawet z pełną stalową szczęką także... No i gumka Systema'y oczywiście, jak dobrze złożysz to będzie spokojnie powyżej 400'tu.

Link to post
Share on other sites

no właśnie chciałbym uzyskać trochę większego kopa niż stock, lufę kupiłem, gumkę tez i kabelki niskooporowe, jeszcze nie pakowałem tego bo jak mam już rozbierać repliczkę to wymienię wszystko hurtem. I jeszcze jedno, baterie jaką kupić żeby mi weszła do przedniego chwytu, bo jak wiadomo nie ma tam za wiele miejsca:P

ps. w jakim sklepie najlepiej zakupić te gadżety co by polecieć po taniości??

Edited by bonzik
Link to post
Share on other sites

SS'mani mają dość tanio porównując do Capri i ASGshop'u - to nie moje zdanie, zwyczajnie tak jest. A co do akumulatora w chwycie - zapytaj sklepu najlepiej, ew. jakiegoś użytkownika cm.041...

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

SS'mani mają dość tanio porównując do Capri i ASGshop'u - to nie moje zdanie, zwyczajnie tak jest. A co do akumulatora w chwycie - zapytaj sklepu najlepiej, ew. jakiegoś użytkownika cm.041...

 

SS'mani, co to za sklep bo nie moge znalesc??

Link to post
Share on other sites

Ahh no i jak to w chinolach ;D dobieraj sobie długość dyszy sam... tzn bierzesz starą dyszę, suwiarkę mierzysz, patrzysz na asgshop która z ich oferty podpasi no i kupujesz tu czy u SS'manów (http://www.specshop.pl)

 

Dedykowana dysza do mp5 nie będzie pasować, jest za krótka

 

tzn ze zaden z tych gotowych zestawów nie bedzie pasował??

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=4352

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3351

Link to post
Share on other sites

Dzwoniłem własnie do SS'manów i powiedział mi gosc ze kazdy zestaw dedykowany do mp5 powinien pasowac. Jezeli tak faktycznie jest to który mi polecacie, zastanawiałem sie nad Deep Fire bo tansza, ale nie wiem czy guarder nie jest lepszy??

Edited by bonzik
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...