Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Też przed chwilą zobaczyłem i mi sie podoba !

Kupić jeszcze montarz, tanią lunetę i z 500 fps ( dajmy poprawkę na taiwanguna - ok 450 fps ale to i tak sporo jak na chinczyka full metal za taką cenę ) i można ruszać. I magazynek to hi-cap na ponad 200 kulek!!!

Edited by jmsss
Link to post
Share on other sites

Wie ktoś może jak stoi wytrzymałość bebechów? Bo z tego co mi się wydaje, jest to kopia atoza.

 

Wsadzić tam preckę promyka, trochę silniejszą sprężynę i mamy snajperkę...

 

Ale to zbyt piękne by było prawdziwe i nie wierzę, że dostajemy atoza za 300 zł xD

 

Więc niech może ktoś kto ma to "cudo" opisze jak moje wizje i opis w sklepie ma się do rzeczywistości?

Link to post
Share on other sites

Właśnie chciałem założyć ten temat o tej snajpie xD. Bajer za 300zł full metal 500fps aż nie chce się wierzyć ;].

Niech ktoś doświadczony mnie olśni bo nie wiem czy nie kupić takiego Dragunowka xD

Coś musi być nie tak skoro snajperka za 300zł 500fps i fullmetal... hmm... Szyny ris nie ma na tej snajperce. No trzeba przyznać że replika nie jest aż piękna ale liczą się osiągi ^^. Jak ktoś kupi to jak może niech się podzieli wrażeniami ;].

Link to post
Share on other sites

Myśle, że na razie nikt Ci nie powie nic o osiagach itp ponieważ (o ile sie nie myle) replika dopiero dzis pojawiła sie w sklepie.

Trzeab poczeakć aż ktoś kupi i za pare dni podzieli się wrażeniami (aż sam sie zastanawiam czy zaraz tego nie zrobic, w końcu cena nie tak wysoka xD)

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Hmm.... "Bori, bori jamanko kabi (...)" - to raczej po angielsku nie jest xD

 

SWD piękne, nie lubię rosyjskich broni, ale SWD są jedynymi, które coś w sobie mają. Ale cena trochę dziwna.

Link to post
Share on other sites

Przed chwilą przelałem kaskę za tego dragunowa.Mam w domu Atoza więc jak tylko dojdzie to porównam ;) i napiszę mini recenzję.

p.s.Trzymajcie risy i inne dziwne ustrojstwa z dala od SWD!

 

A to proszę uwzględnić kompatybilność magów i ewentualnie części...

 

 

A tematy są już trzy...

Link to post
Share on other sites

I jak strzela po wstawieniu precki.

 

 

Spokojnie panowie ;)

 

Mam zapasową preckę więc nie omieszkam sprawdzić czy jest zmiana w celności/zasięgu.

Jeżeli chodzi o kompatybilność części, sam jestem ciekawy bo te 300 zł to śmieszna cena nawet jeżeli by nie strzelał zachwycająco to może części będą wymienne.Jeśli tak to mogą być nie lada gratką z racji braku wymiennych części ATOZa(zawsze to jakieś takie psychiczny spokój mieć części na wymianę mimo tego że ATOZowski SWD jest niezniszczalny)

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem jakies 5 min po tym jak pojawił sie news na stronie : ) Bedziemy mieli druga replike do porownania, czy nie sprzedaja jakis bubli w ktorych jak w loterii, jedna na sto ma super osiagi, inne maja problemy. Precka madbulla 6.03 590 mm i guma guardera juz czekaja :D

Link to post
Share on other sites

Kurde no ja zastanawiam się and kupnem.

troche boje sie ze zaraz zostana wyprzedane, i że może wzrosnac cena w neidalekiej przyszłośći.

Ale chyba jednak zaczekam an te wasze recki :)

Chociaż za tą cene to chyab warto nawet i na ściane go kupić...

i ciekawe jeszcze czy pasowałyby magi ATOZA :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...