Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rękawice - opinie / porady


Recommended Posts

Jeśli chodzi o Mechanix'y. Potrafią być różne, jeśli szukasz czegoś co sporo wytrzyma to tanie to nie będzie.

Osobiście używałem Mpactów (tego modelu już niema na rynku) przez kilka lat właśnie na takie wypady itp, dwie wady, jeśli mają przyklejane osłony paluchów, od razu odradzam, odkleją się i będziesz wyglądał jak Wolverine i mógł kogoś dziabać ;), skóra użyta do wygodniejszego operowania palcem na spuście mi się przetarła na lewej i prawej dłoni, oprócz tego rękawiczki przetrwały bardzo dużo, w tym także jakieś tam normalne prace gdzie trzeba było zabezpieczyć dłonie.

 

Co do drogich Oakley'i, nabyłem o te: Rękawice SI Assault Gloves - Foliage Green.

Jak dobierze się odpowiednio rozmiar (należy ufać rozmiarówce a nie brac na przyzwyczajenie jak ja ;) ) to są to bardzo wygodne, absolutnie nie nadają się na zimne dni / zimę, paluchy CI zamarzną. Wentylacja w nich jest wypas.

Natomiast co do wytrzymałości to chyba jednak więcej przetrwają Mechanixy (a na pewno mniej by mi było ich szkoda jakbym popsuł) jeśli chodzi o wewnętrzną część dłoni, skóra niestety od wewnątrz sprawia wrażenie bardzo delikatnej.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ja właśnie jakieś 2 tygodnie temu zakupiłem Armored Claw Shield i o ile na początku robiły wrażenie solidnych to już po pierwszej strzelance w warszawskim Killhousie bardzo dostało się materiałowi na opuszkach palców wskazujących, gdzie praktycznie mam już ubytki na tyle mocne, że widać moje palce. Tak w ogóle to jest coś co mogę z tym zrobić? Korzystać dalej i nie zwracać na to uwagi? Zakupiłem, je w Azteko ale domyślam się, że takie rzeczy nie podlegają reklamacji?

 

Może jakieś mega drogie nie były bo 55zł kosztowały, no ale jak na jednorazówki to trochę drogo.

Link to post
Share on other sites

Ja właśnie jakieś 2 tygodnie temu zakupiłem Armored Claw Shield i o ile na początku robiły wrażenie solidnych to już po pierwszej strzelance w warszawskim Killhousie bardzo dostało się materiałowi na opuszkach palców wskazujących, gdzie praktycznie mam już ubytki na tyle mocne, że widać moje palce. Tak w ogóle to jest coś co mogę z tym zrobić? Korzystać dalej i nie zwracać na to uwagi? Zakupiłem, je w Azteko ale domyślam się, że takie rzeczy nie podlegają reklamacji?

 

Może jakieś mega drogie nie były bo 55zł kosztowały, no ale jak na jednorazówki to trochę drogo.

 

Spróbuj rękojmi. Może jakaś partia gorzej uszyta/wadliwy materiał.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Ja bardzo odradzam rękawiczki Armored Claw - w parze Shooter Cold Weather materiał do obsługi smartfonów na palcu wskazującym i kciuku rozerwał się w ciągu kilku dni od samego zaczepiania się o rzep na pasku na nadgarstek. Najbardziej w tym boli to, że reszta rękawiczki jest naprawdę fajna i calkiem nieźle wykonana.

Edited by Yfronus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...