Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SR25 [JG FB6652]


Recommended Posts

Dolar z wczoraj do dziś kosztował: 2.9663

 

Więc 1 karabin kosztuje:

477,57

 

A 2:

 

444,95

 

Oczywiście dolar ciągle się zmienia (założyłem że chodzi o dolar USA), pozwolę sobie poszacować że ceny wachają się między 450-500 za pierwszy za drugi pewnie podobnie. :]

Link to post
Share on other sites

Nie. Chodzi o to, że GB jest przedłużony i cylinder powinien siedzieć też przedłużony (typ -1) ale tak nie jest. Jest to konstrukcja zmodyfikowana wykorzystująca większość elementów z v2. Części wymienne z przedłużonego v2 (czyt. GB od sr25 CA, P&J lub A&K) to tylko popychacz.

 

Części, których nie spotkasz do tej pory to szkielet GB posiadający okna cylindra o standardardzie 0 i PRZEDŁUŻONA głowica cylindra. Dysza zdaje się jest standardowa, czyli od eMki.

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz na myśli powiększenie okna na cylinder to jest to do zrobienia. Wtedy cylinder -1 powinien znaleźć się na miejscu. Nie pamiętam teraz gdzie są uchwyty usztywniające głowicę cylindra ale wydaje mi się, że powinno wszystko razem ładnie dać się wtedy poskładać do kupy.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Przepraszam za ogrzebanie, ale póki co nie znalazłem informacji na temat kompatybilności magazynków, mianowicie co pasuje a co nie? Czy np magazynki CA, G&P dedykowane do innych SR będą również pasować do tego GF'a? Również mam pytanie może śmieszne, jakie są konkretnie różnice między tymi replikami:

 

GF25-K za 950pln- http://gunfire.pl/product-pol-1152192690-R...ego-GF25-K.html

 

JG25-K za 799 pln http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...products_id=896

 

Z tego co wyczytałem, to tak:

GF ma mosfet, lufe precyzyjną i standardowy gb v.2. Natomiast JG z tego co już tutaj napisano ma autorski gb łączący gabaryty przedłużonego z większością części ze standardowego. Różnica jest również w deklarowanych wartościach fps, na korzyść GF'a. Do tej pory wydawało mi się, że JG produkuje dla GFC, którzy później wstawiają mosfet i sprzedają pod swoją marką. Teraz by się okazało,że GF dokonałoby trochę więcej modyfikacji, które niejako mogłyby tłumaczyć tą różnicę cen, jakby nie patrzeć 150 pln. Byłbym wdzięczny za rozwianie moich wątpliwości.

Link to post
Share on other sites

hmm, dla ciebie mosfet, chińska precka, kilka trochę innych części w GB w GFC to małe różnice?

Cwaniaczku, JG to ten sam karabin co GFC, klepany w tej samej chińskiej fabryce...

:roll:

To że opis w zbrojowni jest ubogi to nie moja wina.

Technicznie, mechanicznie i wizualnie jest TO SAMO!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...