Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Uniwersalna ładowarka.


Recommended Posts

Witam.

 

Chciałbym kupić jakąś dobrą uniwersalną ładowarkę tzn: żeby nią można było naładować batkę w karabinie jak i akumulatorki w pilocie Razz

 

Pytam bo chciałbym kupić batkę sayno ale przeczytałem na wmasg że ładowarka dodawana do cm.028 szybko by taką baterię "zgnoiła".

 

Więc do batki trzeba kupić ładowarkę, ale jakoś mi się nie widzi wydawać 100zł na ładowarkę tylko do bateri takich jak są w AK.

 

Wole wydać ok 200-300zł na ładowarkę która mogłaby ładować zarówno pakiety ogniw (takich jakie są w AEG) jak i zwykłe akumulatorki do pilota/budzika.

 

I teraz nasuwa się pytanie:

 

Czy są gdzieś do kupienia takie ładowarki z uniwersalnymi wyjściami aby spełniły moje wymagania?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

 

_________________

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Ale ja chciałbym móc naładować tylko akumulatorki R6 ;-)

 

Ta ładowarka http://www.taiwangun.com/shop,show,689 ma na stawy od 2,4v czyli tyle co połączone szeregowo 2 akumulatorki R6.

 

Teraz średnio akumulatorek R6 ma pojemność 2000mAh a ta ładowarka ładuje prądem 500mAh i 1000mAh czyli "paluszków" nie powinna uszkodzić :wink:

 

Teoretycznie gdyby szeregowo podłączyć min 2 Akumulatorki R6 do ładowarki i ustawić ją na ładowanie 2 ogniw (2,4v) to ładowarka powinna je spokojnie na ładować ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...