Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP7A1 GBB KSC 40th Anniversary Edition


Recommended Posts

-=treść skasowana=-

Lambert, mnie grzechotnik też wkurza i wierz mi że kasuje jego posty jeśli tylko jest ku temu jakakolwiek przesłanka. Ale bądźmy szczerzy, ten topic jest akurat ok, prędzej czy później i tak ktoś taki założy... A jeśli grzechotnik czuje się lepiej i wydaje mu się że zaistnieje jako bohater jak będzie zakładał wątki o każdej replice pierwszy to ok póki robi to zgodnie z regulaminem....

Chopin

Edited by Chopin
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

No i stało się...

fbb19f992d2a61fcmed.jpg

 

Wszelkie informacje krążące po necie okazały się prawdą i replika na greengazie się psuje...

 

Mam replikę od tygodnia i wystrzelałem na niej ok 10 magazynków.

Dzisiaj postanowiłem skalibrować kolimator i strzelałem w domu (ok 20 stopni)

Jak na ironię używałem kulek dodanych do repliki więc z założenia z nimi problemu być nie powinno. Co więcej, strzały oddawałem pojedynczo. Zamek zatrzymał się w nienaturalnej pozycji i stało się to co najgorsze...

 

7974912dd3b4696dmed.jpg

 

Rozkręciłem replikę (prosta sprawa - wybicie 2 pinów) wyjąłem mechanizm i zastałem go w stanie takim jak na zdjęciu pierwszym.

 

53a7998d63481174med.jpg

 

Udało mi się wcisnąć ułamany plastik na swoje pierwotne miejsce i odkryłem przyczynę (przynajmniej prawdopodobną) usterki.

 

9d065cab7d8b6560med.jpg

 

Plastikowa część najprawdopodobniej musiała uderzać o metalową krawędź zamka doprowadzając do blokady mechanizmu i w efekcie pęknięcia układu. Jestem teraz na etapie szukania pomocy w Polsce, ale nie wiem co można z tym zrobić. Teraz mogę to sobie jedynie podkleić locktitem i spiłować wyszczerbioną krawędź, ale raczej bardzo szybko zepsuje się znowu.

Link to post
Share on other sites

Niestety sprowadzałem. Mogę jedynie zgłosić się po pomoc do madonion. Trudno. Najważniejsza jest teraz naprawa.

 

Redwolf pisze, że replika może wykorzystywać topgas czyli z greengazem nie powinno być problemu, ale jak widać jest inaczej. Trzeba używać gazu HFC134a inaczej zepsujemy replikę. Z drugiej strony jeśli to wada konstrukcyjna to prędzej czy później i tak pęknie... Dam znać jak coś się w sprawie zmieni.

Edited by Devito
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Znalazłem coś takiego:

http://shop.ehobbyasia.com/upgrade-part/pa...or-ksc-mp7.html

pewnie nie wiele Ci to pomoże ale jest nadzieja skoro części są już dostępne za granicą więc u nas też może będą.

Ja mam zaś inny problem zamek nie chcę się zatrzymać w tylnym położeniu.

Wszystko wydaje się być w porządku.

I nie wiem co jest grane.

Edited by gombek88
Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc. Znalazłem tą część na AirsoftGlobal, ale żeby móc sprowadzić muszę mieć konto na paypalu. Sprowadzenie tego to kwestia czasu ;)

 

btw - z przykrością muszę stwierdzić, że sklep MadOnion pomimo zapewnień, że stara się sprowadzić oryginalną część od dobrych kilku tygodni nabrał wody w usta. Pierwszego maila w tej sprawie napisałem we wrześniu... Nie nie jestem zły, że nie udało im się pomóc. Trudno. Jednakże pozostawienie sprawy samej sobie jest co najmniej niegrzeczne.

 

->gombek88

Postaram się sprawdzić jak to u mnie działa i jak coś znajdę to napiszę .

Edited by Devito
Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...