Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Replika strzela "z przerwami" mianowicie leci kilka(naście) pierwszych kulek następnie przestają one być pobierane. Testowane na 5 różnych magazynkach low-cap. Karabin wyposażony w lufę precyzyjną, gumkę systemy, komorę CA, reszta stock. Silnik cały czas pracuje, po prostu w pewnym momencie broń nie pobiera kulek.

Proszę o w miarę obrazowe odpowiedzi bo piszę to w sprawie kolegi, który przebywa w terenie...

Edited by radru
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem to coś z dystanserem lub gumką - pewnie HU włączony na maksa, alby był włączony dłuższy czas przez co kołnierz się odkształcił, stąd podaje tylko pierwsze kulasy, te które są najmocniej dociskane i przechodzą przez ten kołnierz. Zmień gumę i sprawdź czy dystanser jest cały, wsio.

Link to post
Share on other sites

Witam,

Karabin wyposażony w lufę precyzyjną, gumkę systemy, komorę CA, reszta stock.

 

 

wymontuj komorę CA załóż stock. problemem jest komra owa ponieważ zęby trzymające komorę w CA są mniejsze i komora siedzi blizej gb. pierwsze kulki wchłonie ale reszty już nie chce przez to iż blokują sie one w podajniku.

Edited by seger
Link to post
Share on other sites

Witam, to o mojej replice było tu pisane. Nic nie zmieniałem nie miałem tam warunków do tego. Po 2 dniach wszystko zaczęło działać tak jak należy i działa do tej pory nie rozumiem tego kompletnie, ale działa to narzekać nie będę.

Pozdrawiam, Joocek

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...