Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sig Sauer P226 [HFC]


Recommended Posts

Witam

Mam pytanie odnośnie osiągów tego sig'a gdyż na forum nieznalazłem dokładnych danych na ten temat.Jaki ma zasięg skuteczny to cudo i jakich kulek używać do niego

Pozdrawiam.

 

Dobra,postanowiłem zaryzykować i nabyć tą giwerke.

Pierwsze wrażenie-solidna,wygodnie leży w dloni,nawet masywna.Łatwo nim sie celuje,jest roche mały-ale w koncu to sig sauer p226-przy moim desert eaglu kwc rownież spring wyglada nieco przymały.

Co do osiągow to za tą cene są standartowe-cel pól na pół metra z reguly daje sie trafiac kulkami z zestawu( prawdopodobnie są to 0.12) tak z 16-18 metrow ale musi być dobra pogoda,niewiem ale troche na ogół kulki leca w prawo-moze musi sie dotzrec-albo może kulki z zestawu sa kiepskie-nie wiem ale gdy kupie jakies kulki moze lepsze -sklaniam sie ku 0.12 HFC bo sa tanie a ja narazie niemam kupy kasy.Ale mysle ze jak za tą cene jest nienajgorszy,ale tez nie jest to rewelacja.jak kupie kulki i postrzelam trochę to napisze czy coś się zmieniło.Okienko wyrzutnika łusek przy naciąganiu się otwiera,zamek rownież po wystrzeleniu ostatniej kulki zostaje w tylym polożeniu -co jest sporym plusem.A tu porownanie gabarytów z desert eaglem.

http://i32.tinypic.com/2j35js3.jpg

http://i30.tinypic.com/30hvsm1.jpg

 

/przerobiłem fotki na linki, bo rozwalały forum. Medi/

 

Ponieważ funkcja edytuj niedziala to napisze next post,chyba ze potem mod polączy to w calość.Sig na kulkach 0.20 gunfire ma zasieg skuteczny 15-16 metrow( lobem można dalej) w cel 0.5x0,5 metra co mozna uznać za korpus czlowieka.jednak po namyśle niema sensu strzelać kulkami 0.12 g w terenie otwartym gdyż kulki robią istnego Matrix'a, a kulki 0.20 g juz maja lepszy tor lot ale krótszy ( celność kosztem zasiegu).

 

Ciąg dalszy strzelania...Gdy się obeznamy z bronia to można mieć takie rezultaty w rynne.

Z około 21 metrow da się często trafiac w rynne o szerokości ok 12 cm.Niestety gdy celujemy prosto to kulka gdy uderza w rynne jest na wysokosci łydek mniej ,więcej.Kulki to 0.20 gunfire,delikatny boczny wiatr.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Miałem tego siga. Wygląda fajnie, wszystkie kurki ciekawie działają. Jednakże osiągni nie powalają na kolana, kulki 0.12 lecą jako tako, 0.2 są już przyciężkawe. Jednakże na początek, później na boczną, a na końcu na półeczkę (do kolekcji z innymi) się nada. Osobiście przeszkadzał mi trochę brak trademarków... ale czego wymagać w replice za 69.99?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wczoraj zdecydowalem sie zrobić hop upa,rozebralem wszystko,patrze a tu kurcze gumka jest,wycięcie w lufie jest ale gumka byla cyckem do dołu ,a nie w wycięciu ale odwrócilem ją i złozylem komore a u góry byla mała dziurka,no to wsadzilem jakąś śrubeczke z tępym końcem i hopek w lufie zostal wybrzuszony.Przed modyfikacją z 5 metrow kulka 0.20 g uderzala pod kartke zwyklego zeszytu,teraz z ok 10 metrow kulka uderza w srodek a czasem kulka poleci ciut nad ną.Rożnica jest,dziś zrobię test zasiegu skutecznego a i kolega przyniesie nowo zakupionego shotguna m47 double eagla wiec obie giwery zostana przetestowane.Taka informacje o tych pistoletach hfc tej klasy to Mod powinien zamieścić gdzieś bo te klamki zdaję się mają potencjal.

Edited by Scaiter
Link to post
Share on other sites

Hmm,w sumie to sig sauer wygral osiagami nad shotgunem, ale mowa o sigu,po ,,tuningu'' kulka 0.20 g po 20 metrze leci Panu Bogu w okno,a kulka 0.25 g leci prosto na okolo 30 metrow niestety po chwili hopek poczul chlod i zasieg skuteczny spadl do 23 metrów,ale gdy 1 raz oddalem strzal to kulka jak wyzej napisalm poleciala na około 30 metrow (0.25g) szkoda że teraz zimno sie robi ale postaram się potwierdzić moze jak bedzie cieplej albo w w bloku na korytarzu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...