Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy opłąca sięto kupic M58 A


Recommended Posts

Źal mi Ciebie kolego nie wiem o co Ci chodzi, ale naprawde myśle że coś Ci dolega. Jeżeli chcesz o tym porozmawiac to idz na strone www.epuls.pl może tam znajdziesz z kims wspólne zdanie.

Pozdrawiam

 

Umiesz czytać, prosze : http://www.wmasg.pl/info.php?ids=4

 

 

Po pierwsze mój post nie był ani wyśmiewający ani obrażający cię kolego jedynie zwracał uwagę na to że trudno zrozumieć twoją wypowiedż.

Po drugie jakbyś umiał czytać to w lewym górnym rogu jest przycisk "szukaj" służący do wyszukiwania ciekawiących cie informacji.

Po trzecie jakbyś umiał czytać w tym dziale jest obszerny temat na temat repliki o którą pytasz.

Po czwarte miło mi że troszczysz się o moje zdrowie ale według ostatnich badań okresowych nic mi całe szczęście nie dolega.

Pozatym jeżeli mam ochotę oporozmawiać o tym co mi dolega moja firma płaci za to psychologowi.

A regulamin Forum czytałem cały a nie tylko fragment dotyczący docinania "zielonym"

 

 

ps

Jeżeli poczułeś się dotknięty tą wypowiedzią to pamiętaj że sam ją sprowokowałeś i do dalszej dyskusji zapraszam na PW bo tu nie miejsce na nią

 

ps2

 

niezła stronka ten eplus ale jeżeli bym się tam zalogował mógłbym zostać posądzony o pedofilię :mrgreen: :twisted:

Edited by arend
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...