Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podłączę się do odświeżonego tematu.

Świeżo nabyłem używkę G55, niestety, nie działa...

Czy jest w Warszawie ktoś, kto ma sprawnego G55 i mógłby np. zrobić zdjęcia lub się spotkać? Potrzebuję zajrzeć w bebechy, porównać, zobaczyć co u mnie jest nie w porządku.

Mam podejrzenie co do jednego miejsca, gdzie chyba powinna być uszczelka, której resztki znalazłem w środku repliki - ale nie mam pewności.

Link to post
Share on other sites

Edyta się wyczerpała.

Empepiątka uruchomiona i działa miodnie, wystrzelanie całego magazynka w sekundę robi wrażenie :-) ale to wrażenie niestety psuje fakt, że w ta franca nie reaguje na wyczerpanie się kulek i strzela na sucho.

Wiem, że TTTM, ale czy może ktoś próbował poprawić skośnooką myśl techniczną i jakoś temu zaradzić?

Link to post
Share on other sites

Nie ma co tu porownywać.

Chcesz klimat, lekką imitację blowbacka, niespodziewane problemy, pochłaniające więcej kasy, ale zarazem dająca duży fun to bierz wella.

 

Jak to ma być pierwsza broń, bardziej niezawodna, uniwersalna, z o wiele większymi magazynkami, z której 2 sekundowa seria nie pozbawi Cię możliwosci dalszego strzału to bierz galaxy.

Edited by chemik333
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zastanawiam się nad zakupem g55 Well tylko właśnie niepokoją mnie dwie rzeczy (o dziwo tylko dwie ;)) Mianowicie brak bolt catcha, czyli strzelanie na sucho i plastikowe body. Sam lubie sobie gmerać w replikach więc może da się jakoś tego bolta zrobić. Ma ktoś jakiś pomysł? Ja nawet nie miałem tego w łapach więc nie będe zgadywał. A co do body to czy da się gdzieś znaleźć metalowe body na przykład do innej MP5tki i zamienić? Chodzi mi o dolny fragment czyli to z gniazdem magazynka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bo ten typ tak ma. I tyle.

Masz szczęście, że tylko co jakiś czas.

 

Myśle, ze wystarczy nie rozładowywać magazynków do końca i doładowywać je w momencie gdy słyszymy juz znaczny spadek rof. Wtedy zawór górny jest zawsze dociskany do drugiej ścianki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Arafat, jeśli byś mógł opisać, jak włożyłeś kolbę od UMP? Zgaduje, że to jest taka do MP5, tylko jak ją zamontowałeś, bo montaż kolby PDW i zwykłej MP5 jest inny.

 

Pozdrawiam.

 

Poszukaj chyba na gasguns czy jakos tak, lub wpisz review maruzen mp5k w googlach i poszperaj - bylo opisane krok po kroku jak gosc to zrobil z kolba wlasnie od pdw. Tam trzeba cos dopasowac, lekko przewiercic dziure... ogolnie nie ma wielkiej filozofii jak trzymasz w rekach kolbe od pdw.

Link to post
Share on other sites

Arafat, jeśli byś mógł opisać, jak włożyłeś kolbę od UMP? Zgaduje, że to jest taka do MP5, tylko jak ją zamontowałeś, bo montaż kolby PDW i zwykłej MP5 jest inny.

 

Pozdrawiam.

 

Oj filozofia była ;) Wystrzegajcie się kolby CA jak ognia :-F Musiałem odciąć prawie 30% tylnej części kolby, żeby w ogóle przylegała do body MP5 :-F Cymowska powinna znacznie lepiej pasować. Później to nie ma filozofii - przykładasz zakończenie MP5K (wyciągając najpierw ucho na zawieszenie) do kolby i wiercisz w miejscu gdzie było ucho. Potem śruba (w moim przypadku M5-50 albo 60) z nakrętką i tyle :)

 

kolbao.th.jpg

 

Tam gdzie czerwone, było ciach ;)

 

Rzuć też okiem tutaj:

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=85565

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 7 months later...

Ja mam pytanie czy da sie jakoś stuningować tą replike ? precke etc.

 

da sie o ile kupisz za ponad 100e (o ile jeszcze jest dostepny) zestaw hopupa + mocowania lufy i czegos tam jeszcze. Ktos we francji zrobil wlasny projekt tego i rok temu jeszcze kilka sztuk mial na sprzedaz, a wtedy z tym zestawem mozna tam wkladac lufy od AEG. Ogolnie chyba nie ma to sensu... MP5K jest do budynkow. Tam takie jakie jest sprawdza sie doskonale. Chcialbys lesna snajperke z tego zrobic?

Edited by chemik333
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...