Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja pozwole sobie na jeden glos - jak ktos nie chce to od Szaszlyka nie kupi ... przymusu jak na razie jeszcze w kraju nie ma.

Lubie jak jest duzo opcji do wyboru - cena jest wazna ale gra jakby druga role w kwestii naszego milego kraju.

Link to post
Share on other sites
ja ostatnio sciagalem graty z WGC i nie placilem ani podatku ani cla

 

jesli zaniza wartosc paczki to przejdzie tylko z kosztem transportu

 

Jesli ostatnio oznacza po 1 maja 2004 to miales farta.

Od tej daty bez cla i podatku przechadza tylko przesylki o wartosci celnej (tj. kwota na fakturze plus oplata za transport) ponizej 22 Euro.

Jest to ostatnio scisle przestrzegane.

Odbieram sporo przesylek zagranicznych i w ostatnich dwu miesiacach nic sie nie przesliznelo bez cla i vatu.

np zaplacilem oplaty od jednej pary butow z USA. Przesylka byla o wartosci 80 USD!

Jesli masz zanizona fakture to zaplacisz oczywiscie mniejsze clo, ale je najpewniej zaplacisz.

 

pozdrawiam

 

v.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

A jak jest z rozmiarem tych kopii interceptora, czy jest on uniwersalny czy sa jakies rozmiary typu M,L,XL. Bo jezeli rozmiar tej repliki jest uniwerslany to nie chce mi sie wiezyc ze bedzie np. na mnie pasowac. Azjaci sa dosc mali a ja mam 116cm w klacie i okolo 100 w pasie

Link to post
Share on other sites
ACHTUNG ACHTUNG!!!

SDS zaczyna robić bielizne w Coyote dla USMC.

a dobry początek FLC, Rifleman Set(DA), Frag granade pouch i przejsciówka do Ka Bara.

możemy pewnie liczyc jeszcze na wiecej

 

mozliwe, ze jeszcze waistpack sie pojawi, bo pozostale elementy juz sa dostepne w AITESie

 

[ Dodano: Pon Mar 06, 2006 11:09 pm ]

interceptor z SDS jest kiepściutki wg mnie...zwłaszcza w sraczkowatym koyocie, nie podobnym do niczego :)

 

Bo to tak na prawde Coyote Tan jest, a dopiero od niedawna SDS zaczal robic "prawdziwy" Coyote Brown.

Link to post
Share on other sites
interceptor z SDS jest kiepściutki wg mnie...

Z tego co wiem, to Guarder ma uniwersalny, jeden rozmiar, a regulacja w pasie jest jako taka...

 

Bo produkcja została ponoc przeniesiona do Wietnamu - sam chciałem brać woodlanda ale jak zobaczyłem fotki to sie załamałem...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...