Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szukam fps'a


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Szczerze mówiąc ściągnąłem jeszcze w tym roku tą makabryczną grę i jeżeli dalej tego nie odpaliłeś to nie ma czego żałować bo gra jest na prawdę mierna i ustępuje wszelkim innym tego typu darmowym fps. Sam pomysł z budowaniem własnych giwer jest bardzo fajny, ale niestety nie widać dużych różnic chyba, że u pr0 addictów którzy cenią sobie wywalenie w gościa o pół naboju mniej. Kolejne restrykcje jak poziomy, mało postaci ( a do tego są brzydsze niż Jola Rutowicz) powodują, że odechciewa się grać . Źle pomyślane mapy i wiele innych (największym minusem jest słaba grafika), także słabe hitboxy i zły balans broni. Ogólnie to cs 1.6 którego może 2 razy odpaliłem jest bardziej grywalny pod tym względem

 

Ze starszych gier ale za to jak bardzo grywalnych to oczywiście polecam Unreal Tournament 99 (1999) patrząc na wiek gry to jest miodzio i na sieci w dalszym ciągu przyjemnie się gra (ahh ta muzyka, odgłosy i mapy oraz masy modów :D). Niestety war rock w dalszym ciągu posiada shotgun laga (strzelamy do gościa, on w nas pakuje pół magazynka i dopiero ginie), masę dzieci 12/13 które kickują za to, że gramy lepiej od nich; cheaterów; bugerów, glitcherów i masę innych stworzeń które powodują, że nigdy więcej tego nie zainstaluje.

Link to post
Share on other sites

Mnie się dziś przypomniało o Red Orchestra - genialna gierka, full realizm, front wschodni i takie tam, jak ktoś nie lubi Ruskich, to są mody Darkest Hour (front zachodni) i Mare Nostrum (Afryka i basen Śródziemnego). Gierka kosztuje jakieś bieda-pieniądze teraz.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ja sobie teraz gram w Operation 7 i nie ma tak, że ktoś ma lepszą amunicję jest kozak i nie daje się zabić. Dla mnie plus, że jest shop z dużą ilością broni. W Op 7 ani razu jeszcze nie spotkałem "cziterów" natomiast spotkałem kilkunastu polaków. Jak umiesz grać to nawet zwykłym pistoletem będziesz zabijać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

@ Darksoviet

 

Op7 często sobie strzela Ferdynanda Focha przy uruchamianiu z launchera pulpitowego.

Najlepiej odpal stronę Op 7 przez Internet Explorera (i niestety tylko przez niego się działa), zaloguj się, i tam kliknij na 'start game'.

Jeśli wciąż będzie na fochu, jest szansa że mu się poprawi jak go przeinstalujesz w domyslnym katalogu. Ew. literę dysku można podmienić.

Link to post
Share on other sites

ja od siebie poleciłbym asg, nie ma dużych wymagań, jest w niej dużo broni do kupienia, możliwość noszenia własnych ubrań (ba nawet powinność), możesz się wychylać ;D, skakać, pływać, biegać, iść, kucać, a nawet wspinać się i siadać a mama/tata/kochanka/żona/dziewczyna/babcia/dziadek/ciotka/wujek/kuzynka/kuzyn/syn/córka/itd. nie powie ci żebyś nie siedział przed kompem bo sobie wzrok niszczysz. Najlepiej poszukaj grupy asg z jako takim zapleczem coby ci mogli pożyczyć sprzętu trochę i graj ile wlezie zamiast siedzieć przy kompie, przynajmniej sobie formę wyrobisz ;) i na pewno będziesz miał więcej niż tylko 1 fps'a :P

Edited by siannko
Link to post
Share on other sites

A ja wam WSZYSTKIM polecam najbardziej F.E.A.R. Combat. Może trochę waży (1.8GB), ale grywalność jest na maksa, głównie dlatego, że wszystkie lamy przeszły na WarRocka i Combat Armsa (tak jak masa przede mną, niepolecam obu, w drugiej jestem weteranem i żałuję straconego czasu na nią), wymagania takie, że na 8 letnim kompie u mnie ładnie działa na minimalnych (około 30 fps. Stałych) I są tu ludzie, z którymi (sic!) DA SIĘ porozmawiać. W CA rozmowa jest polecana tylko dla ludzi o mocnych nerwach, niewidomych.

Link to post
Share on other sites

Poldeck kazałeś wskazać fpsa o mocnych wymaganiach ;) Jeżeli masz kartę z DX11 i Vistę z SP2, uruchamiaj w DX11 a gwarantuję, że karta nie wyda z siebie więcej niż 18 fpsów ;)

 

A tak z ciekawości, jaka karta? To poszukam jakichś jeszcze fpsów z mocnymi wymaganiami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...