Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładowarka Prolux Alfa 3


Recommended Posts

Cześć.

 

Miał kto do czynienia z taką ładowarką (link do pierwszego z brzegu sklepu) ? Mam możliwość kupienia takiej sporo taniej, ale się waham, bo niby co w niej tyle kasy kosztuje? Nigdzie słowa nie znalazłem, żeby miała jakiś mikroprocesor czy coś innego co by pozwalało się trochę rozleniwić (i zapomnieć że ładuje na przykład :-F ).

Link to post
Share on other sites

gówno warta, nie bierz. albo dozbieraj kase na jakis dobry sprzet lub złóz z kolegą sie na dobra ładowarke.

przykład: http://www.allegro.pl/item743193041_ladowa..._gwarancja.html plus zasilacz i masz łądowarkę która starczy ci zupełnie...

Ano jak się okazało, g. warta. Układ był taki, że mogę poużywać, jak się mi spodoba, to mam ją za 150zł (połowa ceny sklepowej). Testy nie wypadły za dobrze :evil: . Tzn. już w trakcie pierwszego ładowania pakietów strzelił bezpiecznik, nawet nie wiem dokładnie w której godzinie ładowania i na ile cały proces formatowania pakietów poszedł się walić. Więc chyba jednak dołożę te 50zł i pójdę za waszą radą.

 

Jaki zasilacz wziąć do tej Accucell6? Czy można ją też do akumulatora samochodowego podłączyć, np. przez przejściówkę do gniazda zapalniczki (myślę o sytuacjach awaryjnych)? I jeszcze jedno, czy pojemność stracona przez przerwane pierwsze ładowanie (formatujące) jest przynajmniej w części do odzyskania?

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...