Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki Stinger


Recommended Posts

Zakupiłem je. Narazie mogę powiedzieć tyle, że są produkowane w Dani i są rekomendowane przez SYSTEMA. Tak w każdym jest napisane na opakowaniu. Przyglądając się im nie natrafiłem na żadne felerne sztuki, powiem nawet więcej są zdecydowanie lepiej zrobione niż Excele gdzyż w tych drugich bardzo często napotykałem się na bardzo nierówne kuleczki.

Zobaczymy jak się spiszą na strzelniu - jutro się okarze :)

Link to post
Share on other sites
Niestety nie udało mi się przestrzelić mojegom AEG'a kuleczkami stinger ponieważ pogoda nie dopisała i tony deszczu spadają z bydgoskiego nieba :cry: ale jak tylko będzie słonko... :twisted:

Chcialbym wiedziec jak sie spisuja w all-around-weather no u nas deszcze calodniowe i mrozy do -20 to normalka 8)

Link to post
Share on other sites

w warunkach domowych wystrzelilem ok 200 kuleczek narazie jest spoko, chociaz jak sie im przygladam to niektore tak dziwnie wygladaja :/ takie maja jakby delikatne wglebienia.. bardzo delikatne (jakby ziemia.. kulka z wypukleniami :P). Niektore takie kuleczki zauwazylem, malo takich bylo ale jednak cos... jutro wyedytuje ten post i dam znac czy byly jakies problemy.

 

EDIT: 800 kulek, 0 problemow

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...