Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Joint Operations: Typhon Rising...


Recommended Posts

tylko jest jeden maly proble... przez modem nie sciagne a nimam narazie do kogo isc bo wsyzscy powyjezdzali na wakacje... a czy mi sie spodoba to juz mowie ze tak bo czytalem beta test i juz tam bylo mowione ze lepsze od BF1942 wiec..... no i moj ulubiony sprzet do rozpierduchy... ach... a kase na noofke narazie nie mam...

Link to post
Share on other sites

Witam,ja mam tego demko,naprawde cudowna i realistyczna gra,ale na moim sprzecie tj.celeron 2,4ghz 256mb ram radeon9200 128mb na najmniejszej rozdzielczosci i najmniejszych detalach popsrotu sie krzaczy,mam stalke 128kb wiedz to chyba nie wina lacza a ping kolo 100. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ja powiem tak to takie Delta Force z pojazdami...nic wiecej. Zagralem i skasowalem juz poczatek gry mnie zdenerwowal gdyz na broni mam kolimator zamkniety jakis wlaczam go a tu pyk ladny i znany otwarty kolimator z DF:BHD, mnie osobiscie ta gra nie przypadla do gustu juz wole Operation Flashpoint...

Link to post
Share on other sites
No coz... o realizmie tej gry to chyba nie ma co dyskutowac...

 

Zarowno Joint Ops jak i Flashpoint lezaly obok realizmu - ale Flashpoint duuuzo blizej  :lol:

 

Pokaz mi Gunner realistyczna gierke, to bede Ci wdzieczny dozgonnie. W Grach FPP mozna mowic tylko o mniejszym lub wiekszym realizmie, dopoki nie doczekamy sie prawdziwego VR to nawet nie ma co o tym mowic. Jak na razie Flashpoint nie ma sobie rownych mimo ze wiele rzeczy juz sie w nim troszke zestarzalo. Myslisz ze dlaczego VBS nadal cieszy sie powodzeniem i to nie tylko amerykanow ale powoli i innych panstw ? Duzo rzeczy bym poprawil w Flashpoincie, ale sa tam tez takie rozwiazania ktorych nie uswiadczysz w innych gierkach ktore sa po prostu tylko kolejna wersja starego Wolfsteina.

Link to post
Share on other sites

jeśli chodzi o realizm w grach to moim skromnym zdaniem najabrdziej realistycznym tutułem na rynku jest chyba America's Army. Szkoda tylko

ze polska scena tej gry jest dosyć uboga :( jednak serdecznie polecam

 

 

i co najwazniejsze gre mozna sciagnac za darmo z netu :twisted:

Link to post
Share on other sites

Tylko 40 minutowe? ;)

Ech, Flashpoint rządzi pod jednym względem - sprawiedliwej wymiany ognia :) W mało której grze szanse na wygranie starcia przeciwko drużynie piechoty, gdy wymiana ognia ma miejsce na tych 300m są tak niewielkie. Ba, nawet zasadzki jest nie tak łatwo robić - trudno jest wybić cały 8 osobowy patrol, ostrzeliwujac ich ze 100m z góry przy dosc duzym rozproszeniu celów (5m?), podczas gdy ma sie tylko M16 z trybem single/3 round burst :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zbyt czesto mi sie zdarzalo, ze chowalem sie w krzaku oddawalem jeden strzal i po chwili dostawalem kulke... doslownie "z du...y" sie ta kulka brala...

 

Aby wyjasnic... ja mailem karabin wyborowy a koles ktory mnie zabijal AKSU... pozostawie to bez komentarza biorac pod uwage, ze strzelalem z prawie maksymalnej mozliwej sensownej odleglosci.

 

Faktycznie, pod tym jednym wzgledem gra jest kiepska. O ile można sobie sprawiedliwie powalczyć na bliższych dystansach (te 300m) to na większych sktuecznosc wykrywania i eliminowania wrogów postaci sterowanych przez komputer jest drastycznie większa od skuteczności jakiegokolwiek gracza.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
sktuecznosc wykrywania i eliminowania wrogów postaci sterowanych przez komputer jest drastycznie większa od skuteczności jakiegokolwiek gracza.

 

Dlatego gra w tą gre z BOTAMI to całkowita bzdura.

ale na marginesie zauważyłem to samo. I nie powiem że mnie to nie wqur... 10 min podchodzenia... zajmowania dobrej pozycji sniperskiej ... oddanie jednego strzału i śmierć. :evil: :ściana: . Dopiero potem doszedłem do wniosku że prawdopodobnie sa na tych serwach postawione Boty :?

 

Mimo to kiedyś wbiłem na jakiś serwer chyba bez ani jednego BOta... bo grało mi się przednio. Nabiłem dużo fragów ...coś ponad 35... ogólnie tego co pisali urzytkownicy na "Chacie" podczas gry nienadażało się czytać .. (bo czasami to cisza , prawdopodobnie przez to że boty nie gadają :wink: ).. i gierka mi łeb urwała. Od tego czasu jakoś nieznalazłem tak dobrego serwera .... pewnie dlatego że pogrając ileś razy na takich standardowych ..czyli z botami... się zniechęciłem.

 

Pyt. Czy kto kolwiek z forum maniaczy moze jednak w tą gierke ?i może zapodać jakieś dobre IP do serwera w 100% wolnego od botów... inaczej mówiąc : Serwerek na którym można sobie dobrze pograć.. - bez wqur.. się :mrgreen: czyt. Satysfakcjonujaco. :wink: czyli w dobrym towarzystwie i na przyzwoitym poziomie 8)

Bo niepowiem.. gra ma potecjał... lecz grając na póblicznych serwach można sięszybko zniechecić.

 

pozdrawiam !!

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...