Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DHL [wyciety z watku o firearms]


Recommended Posts

  • 5 months later...

Zamówiłem sobie paczke kurierem (DHL) z Military.pl przedwczoraj, kurier był wczoraj ale nie chciał przyjąć pieniedzy bo za drobne były!?!

Fakt, same praktycznie pięcio-złotówki 8) ale powinien.

Jeszcze powiedział, że bedzie dziś ok. 10-11, a oczywićie go nie było.

Własnie niedawno dzwonili do mnie Panowie z Military.pl i im wszytko wytłumaczyłem i wyślą mi paczkę drugi raz :) wielki + dla nich za to :)

A kuriera to ja dorwę :evil:

 

Pozdrowienia!

Link to post
Share on other sites
Zamówiłem sobie paczke kurierem (DHL) z Military.pl przedwczoraj, kurier był wczoraj ale nie chciał przyjąć pieniedzy bo za drobne były!?!

Serio mowisz ? Jesli na powaznie to trzeba bylo natychmiast poprosic kuriera o nazwisko i skontaktowac sie z centrala. Jeszcze tak nie ma w naszym kraju, ze jakis obowiazujacy u nas srodek platniczy mozna uznac za niewazny. Nawet groszami moglbys zaplacic.

Link to post
Share on other sites

Na serio mówie. Kurier coś tam mówł (moja siostra odbierała, a ja gdzieś na mieśćie byłem), że nie ma gdzie pieniędzy zchowac... Ja to juz nie moge. Człowiek czeka na guna, a tu jakis kurier sobie jaja robi :) i jeszcze odesłał paczkę do Military.pl...

Chciałem juz wlasnie do niego dzwonić (moja sosiadka go zna 8) ), a tu zadzwonili do mnie z Military :) ,że własnie paczka jest u nich. Wiec raczej do niego nie miałem po co dzwonić...

Link to post
Share on other sites

Wiadomo,ze w roznych firmach trafiaja sie roznie powaleni kurierzy i nie powinno sie generalizowac,ale to jednak zasranym obowiazkiem i ch pracodawcy jest dbac o renome i jakosc uslug firmy. Dlatego ja podam przyklad zachowania kolesia z DHL.

 

Poznan. Nie pamietam kiedy (pare lat temu). Znajomemu (obcokrajowiec) na dworcu rabneli portfel. Podzwonil w pare miejsc, poblokowal karty, zglosil kradziez. Mamie powiedzial,zeby mu szybko jakies dokumenty i inna karte bankomaowa przyslala. Paczka poszla DHL`em z Francji do Poznania. Kiedy paczk przyszla niekogo nie bylo w domu. Co zrobil kurier??? Zostawil na wycierzczce :) No comment.

Link to post
Share on other sites

no ja np. z Servisc'em mam dosyc dobre "wspomnienia". Nie tylko jak przyjechal do mnie gun z machinegun'a to koles sie ze mna dokladnie na wszystko umowil, a jak mial sie spoznic 10 minut to zadzwonil, ze moze byc lekkie opoznienie i za to bardzo przeprasza. Ale nawet jak jeszcze pracowalem w redakcji, to mi wszystkie press-packi wysylali serviscem i nigdy nie narzekalem...

Link to post
Share on other sites

Jednak to prawie wszytko zależy od kuriera co nam dostarcza paczkę :) u mnie rejon ma chyba tylko ten jeden ;) ale wcześniej wszystko było ok jak zamawiałem na military.pl DHL'em... Mam nadzieje ze ten kurier miał tylko zły dzień, bo bede zamawial jeszcze troche rzeczy 8) wiec nie chce miec znowu z nim nieprzyjemności 8) ale nie powiem ze nie wkurzylem...

Może czas zamawiac Pocztą Polska? :evil:

 

pozdrowienia

Link to post
Share on other sites

W Polsce trzeba krotko i za morde.

Ja ostatnio zlozylem zamowienie na ksiazki. Paczki nie ma za to na drzwiach do bloku przyklejone awizo. Zaskoczony jak sie tam znalazlo dzwonie do UPS'u prostowac sprawe. Oni do mnie z tekstem, ze pewnie mnie nie bylo i musial poslaniec zostawic powiadomienie. Ja mowie, ze dobrze ale dlaczego na drzwiach od klatki gdzie na 99% nie zostalo by na dlugo gdyby nie przypadek. Tego mi nie wyjasnili. Prosze wiec by kurier w drodze powrotnej przywiozl paczke. Oni na to, ze nie. To ja sie usmiechnalem i zadzwonilem do firmy, w ktorej towar zamowilem. Skreslilem sprawe jak wyglada, a ze zamowienie bylo na przyzwoita kwote pani zadzwonila i UPS zjechala juz w imieniu firmy. Paczke dostalem na drugi dzien od razu.

I tyle. Nie ma sie co szczypac. W kraju takim jak nasz trzeba dzialac. W koncu to sa firmy kurierskie. Maja sluzyc.

Kiedys nie przyjalem zamowienia z military.pl na kilka rzeczy bo kurier zlal termin w jakim mialy byc dostarczone. Military wyraznie podaly godzine dostarczenia paczki ale mimo to, to bylo za malo.

Link to post
Share on other sites

Ja nie miałem z DHL i z UPS żadnych problemów. UPS dostarcza mi przesyłki z USA i warszawskiej firmy ISA - z Machinegun DHL. Zawsze stawali na wysokości zadania. Nie było problemów z kurierami. Może to kwestia lokalna. Jedno jest pewne : należy zgłaszać w firmie takie "wybryki" - jak będzie dużo skarg to poprawią jakość obsługi w rejonie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...