Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] MP5A3 Academy


Recommended Posts

to mp5 widziałem i hmm niepolecam bardzo kiepsko strzela co prawda widziałem tylko jeden model ale wydaje mi się, że nieopłaca się go kupić.

To M4 nad którym się zastanawisz niewidziałem jeszcze w akci ale z tego co czytałem jest bardzo dobry i odległoś 50 metrów to dla niego celna odległość a tamto mp5 niedostrzeliwało chyba 25m i było średnio celne niepolecam

Link to post
Share on other sites

Ja też stawałem przed podobnym wyborem i doradzam kupno MP5 SD3 UHC na Tajgunie.

 

http://tajgun.pl/opis.php?lp=20

 

To coś pośredniego między tym co pokazałeś. XM jest dość drogi a MP5A3 jest jakieś takie... nijakie? :) Cienko wygląda, słaby zasięg... MP5 SD3 ma lepszy. Poza tym nie zapominaj o wejściu na Tajgun przez baner na stronie (10% zniżki :wink:).

 

P.S. Nie słuchaj tych którzy doradzą ci MP5A3 Tokio Marui :D . (a będzie ich pewnie sporo...)

Link to post
Share on other sites

Ach tak? To posłuchaj "napszykłąd" tego: :)

 

zalety MP5 SD3:

 

-tłumik można zdjąć, łatwiej wtedy transportować broń, poza tym dzięki niemu lufa jest 2x dłuższa, i gdzieś 1.4x niż w MP5A3

 

-magazynek ma prostszą konstrukcję niż w MP5A3

 

-po strzale produkt UHC nie wydaje tylu nieprzyjemnych dźwięków co Tokio Marui

 

-po odkręceniu jednej śrubki przy kolbie (można ją nie tylko składać, łatwo ją odkręcić) i zdjęciu jej, zdjęciu tłumika nasze MP5 zyskuje rozmiary MP5k :!: (prawie :) ) EDIT: No tak, przesadziłem, ale przyznajcie że w CQB to jest przydatne

 

-dałem 20 mm podkładkę i teraz zasięg to jakieś 40 m. Sprawdzone! Dla bezpieczeństwa z jednogroszówek zrobiłem "oparcie" dla tego plastiku za sprężyną EDIT: No, jakieś 35m :)

 

Mam nadzieję że Wawie będzie teraz łatwiej podjąć oczywisty :) wybór. EDIT: No, powiedzmy "dobry" :wink:

Link to post
Share on other sites
To M4 nad którym się zastanawisz niewidziałem jeszcze w akci ale z tego co czytałem jest bardzo dobry i odległoś 50 metrów to dla niego celna odległość a tamto mp5 niedostrzeliwało chyba 25m i było średnio celne niepolecam

 

Po pierwsze primo to nie M4 a XM177E2 a to dwie zupełnie inne konstrukcje, więc proszę nie uogólniaj że wszystkie krótkie szesnastki to odrazu M4.

 

Po drugie primo to z tymi 50m to też z leksza przesadziłeś. Jak do 40m trafisz człowieka w walce to już duży sukces.

 

wawa2 bierz tego XM'a z Cyberguna, ma pojemny wygodny magazynek (wygodniejszy i pojemniejszy od tego z TM), zasięg porównywalny z XM z TM tylko nie posiada tej wajchy w łożu do przeładowywania, ale mi i moim znajomym to nie przeszkadza.

Link to post
Share on other sites
Ach tak? To posłuchaj "napszykłąd" tego: :)  

zalety MP5 SD3:

-tłumik można zdjąć, łatwiej wtedy transportować broń, poza tym dzięki niemu lufa jest 2x dłuższa, i gdzieś 1.6x niż w MP5A3

-magazynek ma prostszą konstrukcję niż w MP5A3

-po strzale produkt UHC nie wydaje tylu nieprzyjemnych dźwięków co Tokio Marui

-po odkręceniu jednej śrubki przy kolbie (można ją nie tylko składać, łatwo ją odkręcić) i zdjęciu jej, zdjęciu tłumika nasze MP5 zyskuje rozmiary MP5k :!: (prawie :) )  

-dałem 20 mm podkładkę i teraz zasięg to jakieś 40 m. Sprawdzone! Dla bezpieczeństwa z jednogroszówek zrobiłem "oparcie" dla tego plastiku za sprężyną

Mam nadzieję że Wawie będzie teraz łatwiej podjąć oczywisty :) wybór.

Taa, a swistak siedzi...

Poza czescia dotyczaca odglosu przy strzale i mozliwosci zdjecia tlumika wszystko inne to jedna wielka bzdura. Czlowieku, zanim zaczniesz pisac sprawdz co oznaczaja slowa obiektywny i subiektywny.

 

Wawa2, dobrze ci radze, nie sluchaj tego goscia bo gada od rzeczy.

 

EDIT: usuniete zostaly tresci mogace kogokolwiek urazic ;P

Link to post
Share on other sites

MP5 z TM jest cięższy c dla mnie jest plusem

ma dwukrotnie więcej miejsca w magazynku

długość czasem jest wadą (np. w pomieszczenaich)

jak dobrze pamiętam po odkręceniu tłumika wogle niema lufy jest dładko zakończony co wygląda żałośnie. Jakby neimiał lufy a jedynie tłumik albo nic co jest troche dziwne.

a zasięg i celność bez żadnych przeróbek jest większa. Przy zamontowaniu tłumika lufa się wydłuży w tym modelu również.

Bardzo polecą tą broń.

Link to post
Share on other sites
Ach tak? To posłuchaj "napszykłąd" tego: :)  

zalety MP5 SD3:

-tłumik można zdjąć, łatwiej wtedy transportować broń, poza tym dzięki niemu lufa jest 2x dłuższa, i gdzieś 1.6x niż w MP5A3

-magazynek ma prostszą konstrukcję niż w MP5A3

-po strzale produkt UHC nie wydaje tylu nieprzyjemnych dźwięków co Tokio Marui

-po odkręceniu jednej śrubki przy kolbie (można ją nie tylko składać, łatwo ją odkręcić) i zdjęciu jej, zdjęciu tłumika nasze MP5 zyskuje rozmiary MP5k :!: (prawie :) )  

-dałem 20 mm podkładkę i teraz zasięg to jakieś 40 m. Sprawdzone! Dla bezpieczeństwa z jednogroszówek zrobiłem "oparcie" dla tego plastiku za sprężyną

 

No ofence , ale takich glupot jeszcze tutaj nie czytalem :lol: :lol:

 

Bierz TM - kazdy wie ze to najlepsze modele sprezynowe na rynku - tylko niektorzy zaslaniaja sie swoja duma ... a`la 'bo mam taki, to ten najlepszy'

 

Sorka za prostote posta - ale inaczej sie chyba z niektorymi nie da 8) :lol:

 

A co do A3 i SD3 ... jesli zalezy ci na wygladzie (i tylko na tym, wez SD3), jesli na celnosci, solidnosci i sile to TM.

Link to post
Share on other sites

Hmmm....... powiem tak: ja wachał bym się pomiedzy wyborem xm'a z CG i mp5 z tm. Xm ma bardzo dobry zasieg, jest wiekszy od zasiegu mp5(prorównywałem z moim mp5), ale szybkostrzelnosc xm'a to totalna kicha ja z mp5 potrafiw wywalic nawet do 4 kulek (celnie) zanim padnie strzalz xm'a. Najlepszym rozwiazaniem jest kupić Xm'a z TM co łaczy obydwie te zalety(szybkostrzelnosc i zasieg), ale tez troche kosztuje. Wybór należy do ciebie.

Link to post
Share on other sites

Taaak, moja ocena była maxymalnie subiektywna. :twisted: No fakt, jako zalety MP5A3 zaliczyłbym ten magazynek :wink: i eee... no i jest cięższy. Ale zawsze można dociążyć. O dokładniejszych zaletach A3 się nie wypowiadam bo nie posiadam. Może jakiś posiadacz A3 niech też zrobi taką tabelkę, to by ułatwiło Wawie wybór? A co do wad... no dobra, w MP5 SD3 nie ma napisów firmowych :( .

Link to post
Share on other sites

Ja niedawno sprzedałem mp5 a3 tm, znajomy posiadał mp5sd3 uhc

Takze miałem porównanie obydwu: mp5 z tm jest o wiele lepsza,pod względem wykonania, zasięgu i wyglądu!!!!!

a najważniejsze ma lepszy magazynek na 41 kulek a nie 20 jak uhc !!!!

Także polecam ci jakąś sprężyne z TM uzi albo mp5 w firearms 320 zł:D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...