Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jaki plecak na 3 dni jaki na dłuższa wyprawę ?


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Mam pytanie odnośnie plecaków. Mianowicie zastanawiam się nad kupnem któregoś z plecaków helikona. Plecaki do 35 litrów do użytku codziennego. Wiem, że dużo ich można znaleźć w sklepach internetowych - ale intryguje mnie różnica w cenach i materiał oraz jego trwałość. Możecie powiedzieć coś więcej na temat jakości tych plecaków? Uściślając chodzi o plecaki 3-day typu Assault Pack.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich.

Mam pytanie odnośnie plecaków. Mianowicie zastanawiam się nad kupnem któregoś z plecaków helikona. Plecaki do 35 litrów do użytku codziennego. Wiem, że dużo ich można znaleźć w sklepach internetowych - ale intryguje mnie różnica w cenach i materiał oraz jego trwałość. Możecie powiedzieć coś więcej na temat jakości tych plecaków? Uściślając chodzi o plecaki 3-day typu Assault Pack.

 

Jeśli chcesz 3day Assault Packa to polecam dozbierać (? nie znam ceny helikona) i kupić kontrakta. Nie są to rzeczy astronomicznie drogie, a dobre jakościowo i wytrzymałe :) Ja swojego wyrwałem za 175zł (przyszedł jednak leciutko sfatygowany), a widziałem na forum, że czasem nawet taniej można, trzeba tylko być cierpliwym, bo można także trochę drożej niż chociażby ja :)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dzięki piękne. Poszukam czegoś kontraktowego w takim razie. A jakich plecaków używacie? Jeśli na co dzień używacie tego typu plecki ( chodzi o pojemność i sam fakt że jest nazwijmy to " wojskowy"), a jeśli nie na co dzień to jakie posiadacie na strzelanki i które waszym zdaniem są dobre? :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...