Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nieszczelność: Komora HU K.A. + stalowy szkielet GFC + b.u. guarder


Recommended Posts

Może byś troche zluzował... Nie chciałe Cię obrazic, choc teraz mnie korci żeby Ci... zresztą nieważne :P Te forum ciągle złazi na psy ledwo coś napiszesz to Cie zjadą że jesteś laps i niepoprawnie tzymasz śrubokręt "Bo ja to już robie od cho cho lat i napewno robie to lepiej niż Ty" Marcinek podał byś mi jakiegoś linka w miejsce na tym forum gdzie moge sobie popisac o swoich żąlach?? może będę miał więcej postów od Ciebie...

 

Wypowie sie ktoś może co ze szczelnością u nich w podobnym systemie części??

Po prostu nie kozacz i będzie dobrze.

 

A ja powiem tylko tyle, że tu jest trochę loteria. Są komory, z którymi nie podziałasz i są układy, które nie spasują, choćbyś wspierał, podpierał, stabilizował, owijał i kupkał na rzadko. I to tyczy się także tych "najlepszych" części.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie w sumie trochę odbiegające od tematu ale nadal w tych kręgach;

Czy da się podeprzeć GB v.2 komorą w przypadku, gdy ma się kable na przodzie?

Zależy jaka grubość kabla. W każdym razie przy 1,5mm śr. wew. przewodu spokojnie można wstawić kawałek gumy między komorę a body, jednak pamiętając o tym by nie pozbywać się sprężynki która jest standardowo na komorze. Układ zadziała kiedy body będziemy zamykać z dużą siłą, nie przesadnie w każdym razie swoją emkę zamykałem opierając się o kolbę i lufę o podłogę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...