Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ogrzewanie magazynka z GG zimą


Recommended Posts

nie sądze, żeby pomogło bo już po pierwszym strzale komora, w której rozpręża się gaz "zassie" zimne powietrze z otoczenia. Oczywiście spróbować można, przetestuj przy pomocy jakiegoś termofora na szybko i daj znać bo sam myśle o czymś podobnym :)

Link to post
Share on other sites

Są ogrzewacze węglowe, benzynowe, chemiczne i w małych rozmiarach, natomiast włożenie "czegoś" to czego? Batonika? Przerzuć się na CO2 albo sprężone powietrze w zimę, z CO2 będzie mniejszy problem z powietrzem sprężonym nie. Tylko żebyś nie wpadł na pomysł pakowania tego gazu do swojej repliki. Jak nie wiesz o co chodzi to polecam portal www.wmasg.pl tam można poczytać o co chodzi a nie pisać nowy temat który był poruszany od kąd istnieje to forum.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Efekt krótkotrwały. Jeżeli na dworze jest minus 1 do 6 stopni to musiał byś co chwile wkładać i wyjmować magazynek nie wspominając o praktycznym zastosowaniu. Chyba, że miałbyś dodatkowy magazynek na zmianę to może by coś pomogło. Też myślałem o czymś takim chociaż nie sprawdziłem. Ciekawe tylko jaką temperaturę generuje taka saszetka. Musiał byś magazynek wkładać do czegoś szczelnego, jakaś puszka wypchana wełną watą do tego magazynek i do niej dopiero takie chemiczne ogrzewacze. Może i by zdało egzamin :roll:

Sprawdź to będzie kolejny patent asg 8-)

Edited by volf13
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem nic nie da to :/ dlaczego? efekt krótkotrwały. Ja mam gaziaka na green i niestety nawet zimna butla wtłacza mi z 50% gazu :( jeszcze zauważyłem, że minusowa temperatura skraca żywotność mojej repliczki bo zaczeła się psuć 3x szybciej jak w lecie. Są rzekomo specjalne gazy do niskich temperatur :)

Link to post
Share on other sites

Wewnętrzne kieszenie kombat jacketa brytolskiego, w jednej replika, w drugiej gaz, daje radę przy ujemnej temperaturze.

Samo grzanie maga nic Ci nie da, jak replika będzie przechłodzona.

Zresztą takie grzanie od ciała, też się sprawdza na krótką metę i w zimie repliki GG na półkę trafiają wcześniej, czy później.

Link to post
Share on other sites

Podczas strzału gaz się rozpręża i masakrycznie ochładza więc tak czy siak nawet gdybyś do +50C ogrzał maga to zawory zamarzną. Jedynym dobrym rozwiązaniem jest porządnie przesmarować gaziaka i odstawić na półkę ;-)

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...