Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stylizacja WW2 ASG w Łodzi


Recommended Posts

Witam serdecznie

 

Chciałem powiadomić że będziemy tworzyć grupę ASG, bazując na stylizacji/rekonstrukcji Drugiej Wojny Światowej, gównie nastawiony na piechotę US ale inne strony konfliktu także mile widziane. Jest nas na razie czterech chętnych, gdzie dwoje z nas posiada osprzęt + broń US RANGERS, reszta zaczyna kompletować sobie ekwipunek.

Chcieli byśmy się dowiedzieć jakie jest zainteresowanie tym tematem w Łodzi więc jeżeli jest ktoś zainteresowany pomysłem lub ma jakieś propozycje z tym związane proszę o odp. na PW lub wypowiedz na forum.

 

Pozdrawiam

Edited by MikoWolf
Link to post
Share on other sites
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Nim wiekszy ruch miedzy watkami tym lepiej.

Sory za brak polskich znakow, tutaj akurat (jak zwykle w swieta) dunski komp.

MikoWolf nie chcesz moze rozbudowywac Sojuszu Airsoftowego?

My mamy tak naprawde wlasne nazwy jednostek pododdzialow a tworzymy sojusz, mysle ze niedlugo procz 101. FJ6. bedzie tez Grolman. Jako grupa latwiej bedzie propagowac idee.

Edited by wojt-as
Link to post
Share on other sites

Nim wiekszy ruch miedzy watkami tym lepiej.

Sory za brak polskich znakow, tutaj akurat (jak zwykle w swieta) dunski komp.

MikoWolf nie chcesz moze rozbudowywac Sojuszu Airsoftowego?

My mamy tak naprawde wlasne nazwy jednostek pododdzialow a tworzymy sojusz, mysle ze niedlugo procz 101. FJ6. bedzie tez Grolman. Jako grupa latwiej bedzie propagowac idee.

 

 

chetnie stworzymy sojusz ;)

Tylko oczywiscie zmierzalem do znalezienia osob w lodzi zeby byla tutaj grupka ;)

 

(sorki, w norwegii i bez znakow polskich na kompie)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

powiem tak, jest nas z trzech osób prawie ze w pełni umundurowanych na piechotę/rangersow po stronie US, i chętnie szukamy więcej osób by stworzyć grupę WW2 ASG Łódź. Do tej pory nas trzech było tylko na ardenach (Palczew), ale ja z kolega coraz bardziej jeździmy na zloty tak jak na przykład w Katowicach (Ardeny Stylizowane).

 

Daj sygnał na pm, i dam ci info kontaktowe i pogadamy sobie :)

 

ps: My tworzyć będziemy raczej grupę w pełni WW2 co oznacza, ze nie tylko US, ale wszystkie grupy/państwa które były aktywne :)

Link to post
Share on other sites

Dudek Javny jak mówi Miko trzeba zacząć a się nie obejrzysz i zobaczysz że jednak paru was jest :D

 

supermario jeżeli się nic nie zmieni to:

5/6 Czerwiec 2010

D-Day: Operacja Chicago

Dąbrowa Górnicza Piaskownia

Stylizacja

Organizuje tomcajs.

 

pozdrawiam Ahmed

Link to post
Share on other sites

Wystarczy "Dudek" :P Sprzęt to ja mam, jednak okazji do założenia nie ma:D Jestem w ekipie multichamowej i raczej nie zrobie chłopakom zonka i wpadne jako paratrooper :D Zresztą paru pierdół mi brakuje.

 

Mam tylko nadzieję, że w okolicach lipca/sierpnia będzie jakaś impreza ash ww2 w miare normalnej odległości od Olsztyna.

Link to post
Share on other sites

Oki Oki :uśmiech:

Nie ukrywam że fajnie by było gdyby ktoś zorganizował pierwszy ogólnopolski taki zlot gdzieś w środku Polanda gdzie wszyscy byśmy mieli w miarę blisko.

 

Dokładnie :uśmiech:

Pierwsza w Polsce strzelanka historyczna z prawdziwego zdarzenia (gdzie obie walczące strony są uzbrojone i wyposażone jak na IIWŚ przystało, bez flecktarnów, eMek i kałachów). To by było naprawdę zacne.

Link to post
Share on other sites

A ja powiem ze sie szykuje cos duzego w wrzesniu tylko dla osob w mundurach i bronia ww2, i co ma wieksze dymencje niz 10 na 10 ;) a i jest mniej wiecej w srodku polski :)

 

Ps: sorki za brak liter polskich ale to cos na czym pisze nie posluguje sie znakami polskimi.

Edited by MikoWolf
Link to post
Share on other sites

Witam :-F

Ja także chciałbym dowiedzieć się coś więcej na ten temat może chociaż dokładniejszą datę i lokalizację. No chyba że jeszcze nie jest to dokładnie ustalone.

Wtedy pozostaje tylko czekać ale zapowiada się bardzo ciekawie. I napewno dwóch niemiaszków z podkarpacie przybędzie.

Pozdrawiam HerGuli :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...