Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stylizacja WW2 ASG w Łodzi


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ze Śląska, reprezentacja też pewnie by była.

Prawda Ahmed?

 

Mniemam że to jest oczywiste biorąc pod uwagę że na śląsku jest wielu pasjonatów ASH :uśmiech:

Już widzę jak Śląsk rusza do boju by wesprzeć obie walczące strony.

 

Takiej przyjemności sobie człowiek nie odmówi.

 

Miko jak będziesz wiedział coś więcej to utwórz osobny temat bo nie ukrywam że ten chyba miał służyć czemuś innemu.

 

Jedno wiem na pewno

Śląsk BĘDZIE :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 2 months later...

Super ja jestem zainteresowany.Tylko, że nie mogę nigdzie znaleźć munduru Rangersów ;/

 

A wystarczy kolego trochę własnej inicjatywy :google:

Odwiedzić np ten sklep:

http://www.partyzant.pl/index.php?IDP=1&Lng=0

czy ten

http://sklep.paragraf22.com.pl/index.php?cPath=87&page=1&sort=3d

jak i rekonstrukcja.pl czy i- militaria

Wystarczy chcieć no mieć troszkę hajsu, reszta już pójdzie z górki :)

Pozdrawiam Ahmed

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

odświeżę ten watek, tak dla nowych osób ;)

 

Dalej gdyby co rekrutujemy.

Zapraszamy osoby stylizujące się, i osoby z rożnych grup rekonstrukcyjnych które chcą otrzymać kontakt i info apropo przyszłych gier i terminów spotkań.

 

rowniez pod link wmasgowy zapraszamy:

 

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/72158-rekrutujemy/page__gopid__1620695#entry1620695

 

 

pozdrawiam

Edited by MikoWolf
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Panowie odświeżam wątek , czy znajdzie się ktoś z Łodzi by nawiązać współprace przy tworzeniu grupy ASH strony niemieckiej?

 

Obecnie jestem w ASH - pana MikoWolfa jako jeden Niemiaszek , jeżeli ktoś jest zainteresowany tą ciemniejsza strona mocy zapraszam na PW

 

 

Ciekawie by było dowiedzieć się także czy w okolicach łodzi lub w Łodzi są jeszcze jakieś grupy ASG lub Reko.

Edited by =NAS=
Link to post
Share on other sites

Może inaczej - proponuję któregoś dnia luźne spotkanie w którejś z knajp, przy piwie (Niemcy), winie(Francuzi i Włosi), herbacie (Brytyjczycy), kawie(Amerykanie) albo wódce (Polacy i Sowiety) by omówić dalsze plany i pomysły na konsolidację środowiska ASH w Łodzi.

Wystarczy wyznaczyć termin, który większości będzie pasował, a dobrze by było by reprezentowany był możliwie najszerszy wachlarz walczących stron.

Co powiecie?

Link to post
Share on other sites

Teraz już robi się ciepło , można by spotkać się w jakiś weekend na strzelance lub jakimś wyznaczonym miejscu żeby ogólnie jeszcze sprzęt zobaczyć własny.

Myślę że przy okazji takie rozpoznanie wizualne było by też dobre ale ja i kolega ode mnie jak najbardziej na tak:)

 

B3

Link to post
Share on other sites

Podnoszą się u nas głosy na forum łódzkim, że przejadły się strzelanki w klimacie II WŚ u nas. Można zrobić zamkniętą strzelankę na zaproszenia, w luźnym klimacie. Wtedy jest okazja do pokazania sprzętu, ale nie ma możliwości zwerbowania nowych ludzi. Choć z drugiej strony nie zawsze ilość przekłada się na jakość.

Link to post
Share on other sites

To są głosy ludzi , w większości zaczyna się strzelać i nie nacieszyli się i nie na pokazywali się swoim super extra sprzętem - starsi wyjadacze jak ja potrzebują już czegoś nowego bo rutyna się nudzi ;p

Poza tym to też zależy od zainteresowań ja tam lubię klimaciki i nie tylko mam stylizacje na II wojnę ( taliba też mam) wszystko zależy od podejścia ludzi.

Link to post
Share on other sites

jestem jak najbardziej za spotkaniem barowym niz plenerowym w danym momencie by obgadac przyslosc. (jestem teraz czesto w wawie i okazjonalnie w lodzi).

Pozatym, lepiej w pubie czy czyms bo na strzelance to nam wiecej czasu pojdzie na strzleanie do siebie, no i zwijanie sie z miejsca niz obgadania :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie , nie przejmowałbym się typkami co muszą się koniecznie pokazać w swoim nowym cirasku, zauważcie ,że w tym temacie trzy czy cztery osoby się wypowiedziały ,że ma dość imprez stylizowanych.Według mnie "rynek" jest na takie imprezy w łódzkim.My piszemy się na każdą imprezę stylizowaną w ilości od 4 do 5 jednostek bojowych.Także nie zniechęcajcie się i ciągnijmy temat dalej.Według mnie warto , bo klimat jest niesamowity i kultura na najwyższym poziomie-co ciężko znaleźć na imprezach współczesnych...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...