Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

blysk

Użytkownik
 • Content Count

  305
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Siemasz! Spotkał się ktoś już z Glockiem 17 WE 5 gen MOS/RMR?
 2. Czołem! :) Zabrałem się za projekt zrobienia tejże cymki od podstaw. Szkielet stock ale reszta bebechów zmieniona. Celem jest osiągnięcie dużej szybkostrzelności oraz jak najlepszego wyciszenia. Moc na poziomie 300 fpsów. Posiadam sprężynę Guarder sp90 Mam również dwie głowice - tłoka i cylindra. Obie wyciszone, lecz na stockowych gratach nie mam szczelności, albo kulki nie są podawane. https://www.taiwangun.com/glowice-tlokow-2/aluminiowa-cicha-lozyskowana-glowica-tloka-point-2 https://www.taiwangun.com/glowice-cylindra/cicha-doszczelniona-glowica-cylindra-v2-point-2 Cz
 3. Jakie komory spisują się w waszych haczkach? Wziąłem swojego bydlaka na chrono i mam skoki fpsów i ogólną nieszczelność. Orgo i prowin...
 4. Wytrzymuje 120. Sam używam guarderowej sprężyny.
 5. Jak żeś tego dokonał? :O Udało się Tobie to naprawić? Wiem, że trochę czasu minęło.
 6. Między górnym a dolnym korpusem. Drobny luz ale wkurza...
 7. Macie już jakieś luzy w body?
 8. Ano by rozkręcić giwerę do samego GB, potrzebny jest pewien tyci imbusik do odkręcenia guzika od zwalniacza magazynka. A więc sprawdzałem czy mój prowin wejdzie do repliki. Wszedł. Dało się zamknąć i nawet strzelać. problemem może być poruszająca się na boki komora.
 9. Mam pytanie do przemieszczania się znaku w HWS podczas poruszania głową w lewo bądź też w prawo. Jak to w ostrym HWS wygląda? Czy krzyż celowniczy schodzi z celu?
 10. Oraz dobry zestaw małych imbusików. Najlepiej poniżej rozmiaru 1.25mm.
 11. Nie mieści? Weszła całą do frontu. Aż dzisiaj sprawdzę jak wrócę do domu.
 12. A więc i ja zakupiłem hakaśkę. Jest miodna! :) Wkurza mnie majtający się prawy selektor ognia. Mam zamiar w nią wsadzić komorę Prowina.
 13. Witam. Poszukuję informacji odnośnie kompatybilności kabur z kydexu popularnych firm (Safariland, RR, Ivo Hest, IMI itd) z panelami innych firm. Konkretnie interesuje mnie informacja, czy kabura Safariland 6280 podejdzie do panelu biodrowego innej firmy, np. Ivo Hest? W dobie trudno dostępnych paneli ta informacja może się wielu osobom przydać :)
 14. https://www.armsunli...-p/bt-21343.htm Może któryś z Panów, zajmujący się projektowaniem w CADzie, byłby w stanie coś takiego zaprojektować?
 15. Pany? I jak projekt oszynowanego chwytu do mp5 sd6? Padł?
×
×
 • Create New...