Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Adresy sklepów Grecja - pomocy


Recommended Posts

Google?

 

Naturą tego działu jest pytanie o adresy sklepów w różnych miejscach globu, jest nawet specjalny przyklejony temat odnośnie tego.

 

Jednakże dużo sklepów nie ma swoich stron internetowych lub/i w ogóle nie istnieje w necie i w związku z tym niepowtarzające się pytania o adresy są jak najbardziej na miejscu i prosiłbym Ciebie użytkowniku sgt.Chaos i innych o powstrzymywanie się od wypowiedzi w stylu "use google".

Jeżeli już sprawdziłeś że bez problemu wyskakują adresy sklepów w google, mogłeś rozszerzyć swoją wypowiedz o odpowiedni link.

Link to post
Share on other sites

Niestety Grecy nie korzystają z alfabetu łacińskiego, przez co wyszukiwanie jest nieco utrudnione.

 

Ale zawsze nie zaszkodzi poszukać frazy "airsoft" na greckich domenach (dopisujemy obok słowa kluczowego jeszcze site:.gr). Wyniki:

http://www.google.pl/search?q=airsoft+site...lient=firefox-a

 

Pierwsze od góry jest jakieś forum, musiałbyś je przejrzeć (np. z pomocą translate.google.com) pod kątem linków do sklepów i sprawdzić, które z nich są w Atenach.

Link to post
Share on other sites

no to czeka mnie pracowita noc ale dziękuje bardzo za ten link

i moderatorowi tez dziękuje za wyrozumiałość i poprawienie mnie dzięki wielkie pozdrawiam

 

PS. na tym forum nie da sie kopiować hehe niestety:( a w klawiaturze nie mam takich znaczków no ale spróbuje ze słownikiem

Edited by Yuri
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Byłem w atenach we wrześniu,widziałem tam sklepy z asg (stragany)

Wokół Akropolu jest taki deptak i tam widziałem np.pattern 83.

Jeszcze w centrum stoisko jest takie duze skrzyzowanie troche dalej carefour i tam jest też(np. widziałem pas molle czyba 4 rzędy molle, takie smieszne) i mundury greckie za 25 € komplet czy jakoś tak .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...