Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poblem z hop-upem od mp5


Recommended Posts

Witam! Od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem repliki MP5-dokładnie ta: http://www.taiwangun.com/pistolety_maszyno..._041b-1332.html

Ciężko mi mówić o jej minusach, bo takowych generalnienie ma. Mówię generalnie, bo jeden jest i to taki, co utrudnia strzelanki i to bardzo.Mianowicie regulacja hop-upa, która wygląda tak: http://www.baby-gun.com/shop/b/babygun/img...924130915_b.jpg .Przy pierwszej lepszej serii albo jakimś dłuższym biegu i skakaniu się rozregulowuje. Pytanie proste: Czy da się z tym cokolwiek zrobić? Może po prostu ja coś źle robię?

Link to post
Share on other sites

Gogin... Tu nie ma zębatki. To jest system przypominający kałachowy. Po prostu, rozłożyć body i pod śrubkę trzymającą suwak dać kawałek elastycznej podkładki, gumy lub czegokolwiek i mocniej dokręcić.

 

Fakt, o tą śrubkę mi chodziło. Już mi się mieszają te wszystkie repliki, ale przyznaję się do błędu ;-).

Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście system podobny do kałachowego. Czasem zdarza się, że plastikowe tuleje(nie wiem jak to inaczej nazwać, ale mam nadzieję, że zainteresowani wiedzą o czym piszę :lol: ), w które są wkręcone śrubeczki są po prostu dłuższe, niż szerokość ramienia od regulacji hopa i nic nie da mocne dokręcanie- efekt będzie taki sam- luźna regulacja. Można podłożyć, jak sugerował podeck kawałek gumy, ale ja po prostu rozłożyłem hopa i zeszlifowałem trochę papierem tuleje tak, że gdy założyłem ramie to plastikowa tuleja nie wystawała poza ramię, a nawet była trochę krótsza. Dzięki temu po wkręceniu kołnierz śrubki mocno dociskał właśnie ramie i nic nie miało prawa się ruszyć

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...