Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

"Parę złociszy", gdyby ów różnicy między jednymi a drugimi dystanserami to było "parę" to AEG'a można by złożyć za parędziasiąt złociszy :F.

 

Nie, to jeden pies, a różnią ceną tylko. Te tańsze mają czasami tylko zadziory jakieś, ale łatwo to usunąć.

Link to post
Share on other sites

:poddanie:

 

jak chcesz włożyć dystanser pod dźwignię dociskową wzdłuż lufy?

widziałeś kiedyś jak wygląda mechanizm hop-up?

Widziałeś kiedyś hu inny niż w mce?

 

Do komory hu od ak ktoś z "talentem" technicznym mógłby włożyć dystanser równolegle do lufy.

Link to post
Share on other sites

No dobra, rozumiem. Po prostu jak umieszczałem dystanser poprzecznie to przy wsuwaniu lufy był przez nią wypychany. A jak się wkurzyłem i go w końcu wsadziłem wzdłuż, to lufa ładnie się wsunęła i nic nie wyleciało. Stąd wątpliwość.

Nie wiem, może trzeba go tam wcisnąć, wepchać jakoś głębiej. Wieczorem spróbuję jeszcze raz to zrobić.

Dobra, dzięki.

Link to post
Share on other sites

Już to "właściwie nic" sobie daruj. Wyciągnij dystanser z komory HU i zobacz ile to jest "coś" minus "nic"...

 

Nic miałem na myśli to że ten dystanser jest bardzo mały i sprzedawanie go za cenę 40zł jest wedłóg mnie przesadą. Kiedyś zgubiłem dystanser i wiem że bez niego Hop-up nie działa.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze słowo o mocowaniu dystansera. Przeczytałem rady, ale też sam doszedłem do tego, że dystanser wkładamy przy odkręconym hop-up. Było to z mojej strony niedopatrzenie takie. Uf, myślałem że grzebanie w replikach będzie trochę łatwiejsze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...