Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tłok i sprężyna - problem z kompatybilnością


Recommended Posts

Witam

Czy jest możliwe aby tłok był za wąski dla sprężyny? Mówię tutaj o tłoku DF z metalowymi zębami i sprężynie Guardera. Dziś po pewnych ekscesach z tymi częściami, zauważyłem że sprężyna jest na tyle szeroka, że praktycznie nie chcę wejść do tłoka. Muszę użyć siły aby ową sprężynę włożyć. Czy tak ma być?

Dziwi mnie to bardzo, bo po włożeniu do tłoka sprężyny, i kilku strzałach dziwnym trafem głowica tłoka się odkręca. Jak myślicie jaka sprężyna może pasować do tego tłoka? Wiem że stockowy spring wchodzi (od M249 P&J), ale mi chodzi o markową sprężynę.

Link to post
Share on other sites

Sprezyny moga miec rozne srednice.

Sa wezsze i szersze ....

A tloki z metalowymi zebami maja srodek nie do konca okragly. Dlatego te idealnie dopasowane sprezyny o duzej srednicy moga sie blokowa.

Co do odkrecania sie glowicy - tez zdazalo sie mi cos takiego. Ale super gluta kropelka rozwiazywala sprawe.

 

Co do sprezyny - nie doradze ci teraz.

Mi tanie chinskie wchodza... systema m120 tez. (w tlok z metalowymi zebami PJtka ) za to lozyskowanie glowicy tloka nie wchodzi bo jest za duzej srednicy i sie nie obraca (wiec sensu tego wrzucazc tam nie ma).

Link to post
Share on other sites

Mam ten tłoczek DF'a, z łożyskiem głowicy tłoka nie mam problemów bo też DF'a. Siedzi SP130 Guarder'a w nim i chula. Wcześniej miałem DF'a i też chulało - sprawdź, może być tak, że mi się ten tłok "dotarł" od sprężynki DF'a i w ogóle dzięki temu Guarder chodzi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...