Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika kolimatora Aimpoint CompM2 z niskim montażem [ACM]


Recommended Posts

Witam. Czy ktokolwiek z Was miał, bądź ma ten kolimator. Mam zamiar go kupić a nie chce się później rozczarować.

LINK : http://www.taiwangun.com/optyka_kolimatory...em_acm-399.html

 

Chodzi mi o konkrety, mianowicie :

 

- Czy jest wyraźna kropka ?

- Deszcz / błoto / śnieg w razie dostania się w okolice szkła czy nie zaszkodzą ?

- Jaki kolor ma szkiełko od tej strony nie po której celuje (czerwone, zielone, pomarańczowe ) ?

- I najważniejsze czy jak dostane kulką z dość bliskiej odległości w szkiełko to już do śmieci się nadaje ? Czy szkło jest wytrzymałe ?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Edited by Kuba_94
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mam pytanie co do intensywnosci kropki (wersja teraz dostepna plamka czerwona/zielona) czy w sloneczny dzien zima/lato dobrze widac kropke czy raczej slabo i trzeba jej "szukac" w obiektywie??? zastanawiam sie wlasnie nad kupnem tego celowniak a wersja z g&p co polecacie.

Poadrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mam i mi po tygodniu wysiadła czerwona plamka... Dzisła tylko kiedy przytrzymam włącznik. Zielona za to śmiga ok. Muszę wysłać na gwarancję...

 

Wysyłąj, też tak miałem, to wina włącznika. Tak bywa z chinolami. Musiałem reklamować dlatego już nigdy więcej. Ogólnie teraz działa i jest ok, ale bolce od klapek pogubiłem teraz mam na jakieś druty. Wszystko się chwieje, raz zgubiłem koli bo słabo się trzymał risa.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...