Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] VSR-10 G-SPEC czy warto?


Recommended Posts

Mam pytanie czy jeżeli G-spec ma krótszą lufę to czy cylinder nei jest zmniejszony? tzn. chodzi mi o to czy po zakupie precyzyjnej lufy kryjącej się w tłumiku moc wylotowa nie spadnie (zakładam że w tłumiku dołaczanymym do G-spec da się przeprowadzić dłuższą lufe bez żadnych przeróbek tegoż).

Moc nie spadnie tylko wzrosnie... To jest proste i logiczne :)... Jezeli masz dluzsza lufe, to kulka sie dluzej rozpedza w lufie... Pozatym wedlug moich skromnych obliczen do VSRki mozna wstawic nawet prawie 2m lufe wewnetrzna.. Bo nie mozna tez przeginac, bo jezeli objetosc sprezanego w cylindrze powietrza jest wieksza od objetosci lufy, to jest git, ale jesli jest mniejsza, to po tym, jak kulka przeleci dystans rowny objetosci cylindra zaczyna powstawac podcisnienie i kulka zwalnia... Proste jak metr drutu w kieszeni ;) :P

Link to post
Share on other sites

napisałem "Mam pytanie czy jeżeli G-spec ma krótszą lufę to czy cylinder nei jest zmniejszony?"

 

Więc wiem o tym co napisałeś, ale pytanie podstawowe brzmiao inaczej:) ale watpie zeby w g-spec cylinder byłmniejszy.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...